MITSUBISHI SPACE STAR (1998-2004)

Розбірка MITSUBISHI SPACE STAR: Б/У запчастини Мітсубісі Спейс Стар з авторозбірки

   Компанія Mitsubishi в 1998 р. показала свій мінівен Space Star. Базою для нього стала модель Carisma. Маючи більшу функціональність, ніж звичайний легковий автомобіль, він залишався компактним, відмінно пристосованим для міської їзди та маневрування.

     Заднє сидіння цієї машини має безліч положень для трансформації, що дозволяє вибирати, під свої потреби, ступінь збільшення багажного відділення – можна скласти окремо розділені спинки сидінь, а можна зрушити вперед весь диван цілком.

    Ходова являла собою середній варіант між жорсткою і м'якою. Маючи велику енергоємність, вона створювала комфортні відчуття під час їзди та забезпечувала машині непогану стійкість, відрізнялася також високим рівнем надійності. Гальма авто оснащувалися системою ABS.

Space Star пропонувався з бензиновими двигунами (у тому числі, з прямим упорскуванням палива в циліндри) об'ємом 1.3-1.9 куб.см і потужністю від 82 до 122 к.с.; та з дизельним турбованим 102-сильним варіантом об'ємом 1,9.

     У 2001 р. відбувся рестайлінг моделі, а також були додані два нові мотори. Весною 2004 р. виробництво Space Star було припинено.

Сімейний мінівен японського «розливу»

    На нашу розбірку Міцубісі звертається безліч автомобілістів з України, Росії та країн СНД. Купівля комплектуючих саме у нас приваблива для них, оскільки ми маємо систему розроблених принципів, що дозволяють нам задовольняти потреби покупців. Говорячи коротко, це:

  1. Відповідальність за якість товару.
  2. Адекватні ціни.
  3. Відсутність затримок з надсиланням.
  4. компетентна підтримка.

   Бу запчастини на Міцубісі Спейс Стар приходять до нас з авторозбірок Європи. Даний фактор говорить про те, що вони спочатку у хорошому стані, оскільки європейські автовласники вважають за краще кожні 5-8 років міняти свій автомобіль на новий. Це є причиною того, що на розбираннях накопичується велика кількість машин, чиї деталі перебувають у хорошому стані. Коли ми отримуємо їх, то проводимо додаткову ревізію з метою відсіяти непрацездатні та з великим ступенем виробітку. На решту ми надаємо гарантію.

     Більшість автомобілістів воліє отримувати свої замовлення, якнайшвидше. Ми передбачили цей момент. Наявність всіх товарних позицій на складі дозволяє нам здійснювати оперативне відправлення запчастин.

     Також, до ваших послуг кваліфіковані фахівці нашого розбирання Міцубісі, які допоможуть з вибором комплектуючих та проконсультують з інших питань. З ними можна зв'язатися за номером (050) 224-00-11.