MITSUBISHI LANCER 7 (1991-1996)

Розбірка MITSUBISHI LANCER 7: Б/У запчастини Мітсубісі Лансер 7 з авторозборки

     Токійський автосалон з давніх-давен є всесвітнім майданчиком, де автовиробники показують свої новинки. У 1991 р. японська компанія Mitsubishi представила на ньому своє сьоме покоління моделі Lancer у кузові седан. Вже за рік на конвеєрах почав збиратися універсал, а надалі з'явилися версії і в кузовах купе.

Машина комплектувалася бензиновими моторами об'ємом 1.3-2.0 куб.см, у тому числі турбованими; та дизельними – 1.8 та 2.0 куб.см. Трансмісія пропонувалася лише автоматична, включаючи передові адаптивні коробки передач INVECS- 4A/T, які на основі великої кількості одержуваних даних, могли підлаштовуватися під різні режими експлуатації та стиль керування водія.

     Автомобіль відрізнявся економічністю, гарною керованістю, гідним рівнем безпеки.

Існувала також модифікація GSR, яка стала родоначальницею гілки Evolution. Її двигун об'ємом 1.8 мав потужність 195 к.с.

     У 1996 р. випуск цього покоління було завершено.

Mitsubishi Lancer VII: історія генерації

Високотехнологічні моделі, такі як Mitsubishi Lancer VII, завжди чутливі до якості комплектуючих. Але на автомобілі, зняті з виробництва, можна знайти, як правило, лише б.у. деталей. Як же вибрати авторозбірку, якій можна довіряти? Давно відомо, що надійним можна вважати лише продавця, який відповідає за якість свого товару.

     Наше розбирання Міцубісі дає гарантію на всі позиції. Це підтверджує нашу впевненість у кондиційності даних вузлів та агрегатів. Крім того, вони спочатку в хорошому стані, оскільки надходять до нас з німецьких авторозбірок. Зняті з автомобілів-донорів 5-8-річного віку ці комплектуючі відрізняються низьким ступенем зносу і великим запасом терміну служби. На це сильно впливає той фактор, що автовласники Німеччини мають можливість регулярно купувати нові машини, а їх старі надходять на авторозбірки. Коли ми отримуємо бу запчастини на Міцубісі Лансер та інші авто, то проводимо їх уважне відбраковування. У продаж йде лише найкраще.

     Оперативне відправлення замовлень покупцям є ще однією перевагою нашого розбирання Міцубісі. Всі деталі є на складі, тому клієнти не нудьгують місяцями в очікуванні своїх покупок.

     За телефоном (050) 224-00-11 завжди доступна наша підтримка, готова проконсультувати та допомогти оформити замовлення.