Інтеркулер

Інтеркулер радіатор

     Власники машин, що люблять високі швидкості, вибирають собі транспортні засоби, двигуни яких мають турбінний компресор. З його допомогою мотор знаходить потужність і здатний набирати обертів вдвічі швидше. Але при цьому потік повітря також нагрівається з подвійною швидкістю. Іноді температура може бути близько 200°C, а густина повітря значно падає.

Різновиди інтеркулера та особливості функціонування

    Інтеркулер - це пристрій, який є проміжним охолоджувачем. З його допомогою знижується температура і робиться це за двома алгоритмами:

  1. повітря-повітря;
  2. вода-повітря.

    На нашому сайті ви можете знайти будь-яку оригінальну запчастину підходящу під модель автомобіля. Деталі були у користуванні, але потім їх ретельно перевірили на наявність будь-яких ушкоджень. Ми продаємо лише якісний матеріал, який у мільйони разів за китайські аналоги у новому стані.

Розглянемо два механізми більш детально.

Повітряна схема

     У першій схемі головні охолоджувачі - зустрічні повітряні потоки. У цій системі є труби з міді чи алюмінію. По них проходить повітря, яке нагріте до високих температур. Для інтенсивного охолодження в трубах вбудовані тепловідвідні пластини.

    Інтеркулер першої схеми стає активним, коли швидкість транспортного засобу переходить кордон 30 км/год. Він розміщується під капотом у таких локаціях:

  1. над мотором;
  2. за бампером спереду (до цього потрібно вирізати вікно для повітрозабірника)

Рідинна схема

    Головною відмінністю тут є середовище, що виконує функцію зниження температури, що надходить у компресор турбіни. У цій схемі основним елементом може бути ще кілька елементів, крім води. Тут може бути тосол, лід чи рідкий азот. Найчастіше зустрічається перший компонент.

     Водяний інтеркулер більш компактний порівняно з повітряним. Його встановлюють у тих моделях машин, де немає місця для розміщення повітряного теплообмінника. Також він ефективніший за вказану схему. Як відомо, рідина здатна набагато швидше поглинати тепло порівняно з повітрям.

     Який продукт придбати - вибирайте самі. Але ви завжди можете порадитись з нашими менеджерами до угоди.