Регулювання нагнітаємого повітря

Немає доступних товарів

Слідкуйте за оновленнями! Тут буде показано більше товарів по мірі їх додавання.

Регулювання нагнітаємого повітря в двигун

     Небагато водіїв звертають увагу на перепускний клапан, за допомогою якого здійснюється регулювання повітря, що нагнітається. Пристрій призначений спеціально для скидання вихлопів, що допомагає підтримувати тиск повітря, що нагнітається, на оптимальному рівні.

Як відбувається регулювання

     Перепускний клапан обертається за допомогою тих же вихлопів, які проходять крізь крильчатку і чіпляють її лопаті, які розкручують колесо компресора турбіни. Внаслідок цього виникає нагнітання повітря, а також з'являється тиск у впускному колекторі. При скиданні газів у двигун потрапляє невелика кількість повітря, що і призводить до збільшення тиску. Якщо воно буде постійним або тривалим – це буде згубно позначатися на турбіні та її складових елементах, внаслідок чого з'являться неполадки, що ведуть до розбирання та заміни.

    Щоб не з'являлися такі проблеми, важливо стежити за функціональністю перепускного клапана, щоб уникнути серйозних наслідків. Розташування пристрою може відрізнятися залежно від марки та моделі автомобіля. Клапан встановлюється на вході в турбіну, але може розміщуватись і на виході. Незалежно від особливостей експлуатації, перепускний клапан потрібно час від часу регулювати, відштовхуючись від поведінки важеля – якщо він рухається важко або з ривками, це може означати поломку або необхідність у регулюванні.

Особливості заміни перепускного клапана

     Пристрій зазвичай складається з кількох частин:

  1. Регулятор пружини.
  2. Фланець з певним розміром.
  3. Вхідний та вихідний порт.

     Всі необхідні запчастини за досить низькими цінами, можна купити на авторозборці, де оригінальність і якість деталей, що були у використанні, перевершать обіцянки нових китайських.

     При виникненні несправностей, питання ремонту стає особливо важко, тому що в більшості випадків дістатися клапана дуже складно, адже при цьому потрібно розібрати багато інших пристроїв. Всі роботи краще проводити на оглядовій ямі, тому що це зручніший і безпечніший варіант, ніж піддомкрачування.

    Щоб зняти перепускний клапан потрібно: розкрутити захист двигуна, від'єднати проводку і відкрутити пристрій. Збирати важливо у зворотній послідовності, добре закріплюючи всі елементи. На вигляд робота не дуже складна, але насправді легкого нічого немає.