Тросик газу, система тяг та важелів

Тросик газу, система тяг та важелів приводу акселератора

     Велика кількість інжекторних моторів, а також усі карбюраторні мають привід акселератора, облаштованої з механічною передачею зусилля через трос. Тросик газу, система тяг та важелів – механізм, необхідний для керування акселератором, який конструкційно є кручений трос у захисній оболонці, приводячи в дію дросельну заслінку.

Конструкція, функції та види тросиків та тяг

     Подача паливоповітряної суміші здійснюється акселератором, який у різних двигунах може виконаним як допоміжні пристрої, а управління ними відбувається за допомогою педалі газу. У розбиранні конструкційних особливостей помітно, більшість автомобілів має у конструкції приводу акселератора механічну тягу, яка будується через трос, виконує також такі функции:

  1. З'єднання дросельної заслінки з педаллю акселератора.
  2. Надання відкривання заслінки в залежності від ступеня натиску на педаль і від кута відхилення.
  3. Захист приводу від впливу води, пилу та бруду.

     У сучасних умовах відбувається повне застосування електроніки при автомобілебудуванні, але трос газу не втрачає популярності і дуже поширено використовується в сьогоднішньому виробництві.

    регулювальний наконечник троса може поділятися на такі типи втулки:

  1. З різьбленням та гайками.
  2. З наполегливою скобою та рифленою структурою.

Як правильно вибрати трос газу, тяги

     При появі несправностей або поломок, відбувається втрата контролю роботи мотора, що негативно позначається на пересуванні та комфортності керуванням. Не слід допускати навіть найменшої неполадки, а краще відразу вибрати та купити запчастини на заміну, які представлені у величезному асортименті на авторозбиранні.

     Всі дані деталі мають однакову конструкцію, яка відрізняється тільки довжиною і складається зі сталевого, багатожильного троса із захисною оболонкою. Кріпильні елементи зафіксовані на кінцях троса, де також можуть бути обмежувачі, що дозволяють вільно переміщатися по виробу, упираючись в певному місці. Для заміни слід вибирати такі тросики, які вже встановлені в автомобілі або придбати комплектуючі за VIN-кодом або вказати рік виробництва транспортного засобу, марку та модель з можливими модифікаціями.

     Вірний вибір троса, а також його регулювання дозволить на максимально ефективному рівні забезпечувати продуктивність та працездатність.