Турбіна

Автомобільні турбіни

     Турбіна - важливий елемент автомобіля і перед тим, як підібрати запчастину відповідно до двигуна, важливо чітко знати які функції вона виконує, принцип її роботи і як вона впливає на двигун.

Для чого існує турбіна

      Турбіну ще називають турбокомпресором. Цей малий розмір агрегат - елемент конструкції навісного обладнання. Турбіна з'єднується з двигуном посередині вхідного колектора та рухових циліндрів. Вхідний колектор служить для проходження ним повітря в двигун.

      Основною функцією турбіни є створення великого тиску і передача потоків повітря в циліндри. Об'єм палива, яке подається турбіною в циліндри, пропорційно залежить від того, на якому паливі їздить машина. Тому потужність не залежить від двигуна.

Що всередині турбокомпресора

     У турбіні відбуваються певні процеси, які впливають на потужність автомобіля. Вся система деталі побудована так, що до крильчатки надходять вихлопні гази, що виходять із вихлопного колектора. Ці гази сприяють роботі крутного моменту лопатей крильчатки. Тобто крильчатка працює під впливом вихлопних газів, що вириваються із циліндрів. З цього виходить, що у турбокомпресорі утворюється висока температура.

     Важливо знати, що високий повітряний тиск, тобто і потужність, не можуть досягати якихось дуже високих кордонів. Показники піднімаються у кожному автомобілі по-різному, а це залежить від таких параметрів машини як:

  • вага;
  • тип двигуна;
  • трансмісія;
  • механізм та елементи паливної установки.

Алгоритм добору деталі

     Перед тим, як купувати турбіну, важливо подумати над ще одним питанням: для яких цілей водій використовуватиме автомобіль. Основними є два варіанти: щоденне використання чи потужні спортивні змагання. Щоб визначитися, який варіант турбіни вам підійде в тому чи іншому варіанті, проконсультуйтеся з менеджерами нашого магазину. Вони запропонують кращі запчастини бездоганної якості.

    Часто покупців може схвилювати той факт, що ми продаємо запчастини, що були у використанні. Але з нашими товарами покупці можуть бути впевнені, що вони не підведуть у своїй якості. Всі деталі демонтуються в Німеччині під час розбирання автомобілів. Далі на них чекає ретельна перевірка, при якій фахівці визначають чи придатна деталь до використання. І лише за позитивної відповіді товар доставляється в Україну в наш магазин.

     Переконатися в наших переконаннях нескладно - лише купуйте в нас потрібні запчастини і ви побачите, що ми цінуємо своїх покупців та подаємо їм достовірну інформацію.