Трубка нагнітаємого повітря

Трубка для нагнітання повітря в повітряну систему

     При створенні автомобіля великий наголос робиться на забезпечення комфортних умов при пересуванні, а також якісному оснащенні потужним мотором та іншими системами, що дозволяють забезпечити оптимальну продуктивність. Для збільшення потужності може використовуватися нагнітач, який максимально ефективно працює, якщо трубка повітря, що нагнітається, якісна і стійка до великих навантажень.

Принцип роботи нагнітача повітря

     Даний пристрій був придуманий досить давно, багато в чому через необхідність додати потужності автомобілю, не збільшуючи його в розмірах, що потрібно при збільшенні числа циліндрів. Нагнітач допомагає збільшувати повітряний об'єм, що спрямовується до циліндрів, що підвищує тиск паливоповітряної суміші, якої міститься значно більше в доступній і незмінній кількості. Розбирання функціонування нагнітачів показує також економію пального.

     Подача повітря в силовий агрегат відбувається різними варіантами, що дозволяє розділити такі способи наддуву:

  1. Механічний – діє від колінчастого валу.
  2. Комбінований – поєднання різних видів наддуву, які дозволяють досягати ще кращих результатів. Найчастіше використовуються разом турбонаддув та механічний нагнітач.
  3. Турбонаддув – автомобіль оснащується турбо нагнітачем, який запускається від дії вихлопів.

       Є також електричний наддув і Comprex, але вони менш поширено використовуються для встановлення. Щоб забезпечити оптимальну роботу будь-якого з видів наддуву потрібна якісна, надійна і стійка до серйозних навантажень трубка повітря, що нагнітається, яку при поломці і виході з ладу можна купити на авторозбиранні. Величезний асортимент різноманітних запчастин відрізняється виключно перевагами, до яких додається доступна ціна.

Переваги та недоліки нагнітачів

      Невелика кількість рухомих елементів пристрою, разом з маленькою швидкістю обертання наділяють нагнітач надійністю та довговічністю. Що стосується трубки, то оригінальні деталі виробляють виключно з якісних матеріалів, через величезне навантаження і не останню роль запчастини в пристрої.

     При установці нагнітачів повітря можна значно підвищити потужність двигуна, використовуючи попутно високооктанові сорти пального. Неякісне паливо може не в повному розмірі розкрити потенціал пристрою та принести лише негативні відчуття, зменшуючи в кілька разів швидше ресурс двигуна.