Генератори
Генератор автомобільний
Автомобільний генератор є головним компонентом і джерелом усієї системи електричного обладнання транспортного засобу. Принцип роботи складається з передачі електронів через електрорушійну силу, внаслідок чого змінюється показник напруги.
Основні особливості генераторів
Генератор тісно пов'язаний з обмотками стартера, які допомагають йому виконувати свою основну функцію, а також передачу струму з кілець через щітки, які переносять напругу на інше електричне обладнання транспортного засобу.
Найефективніша функціональність генератора забезпечує діаметр валу, який передбачає значно менші розміри, ніж фрикційний шків коленвала. Таким чином, підвищується кількість обертів, а сам генератор переходить у режим роботи з покращеним коефіцієнтом корисної дії, дбаючи про кращі та найоптимальніші струмові параметри.
При стабільному виробленні напруги та відповідних параметрах потужності можна досягти: постійної підзарядки акумуляторної батареї, якісної та ефективної роботи пристроїв в один час, необхідних конкретної напруги.
Так як генератор може здійснювати роботу в особливо жорстких та інтенсивних умовах, його потрібно монтувати в особливо міцний корпус, але з невеликими розмірами та вагою. Це дозволить забезпечити найменші шуми при роботі разом із мінімальним рівнем перешкод.
Пристрій генератора
Сам по собі, генератор практично будь-якого транспортного засобу закріплюється під капотом, гвинтами та металевими куточками на фронтальну частину силового пристрою. Сам корпус може показати кріпильні елементи та натяжний вух. Корпус повинен виготовлятися міцним та надійним, але мати невелику вагу. Такі характеристики має алюміній, який надає ще й тепловідвідні функції та інші легкі метали, що використовуються в основному для виготовлення.
Зовні корпус виглядає як коробка з кришкою, що розташовується з боку контактних кілець, а також додаткової заглушки, яку встановлюють з боку приводу. Інші складові знаходяться всередині корпусу: