Тримач щітки склоочисника
Тримач щітки склоочисника (тримач двірників)
Склоочисна система складається з декількох елементів, які з'єднуються разом і спрямовані на очищення скла від забруднень. Не останню роль відіграє тримач щітки склоочисника, який забезпечує блокування, не перешкоджаючи спрямованому руху.
Пристрій системи склоочищення
Розбір функціональності та особливостей пристрою склоочисної системи показує її важливе завдання, від якого залежить відмінний огляд при пересуванні, відповідно і безпека їзди для водія, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.
Вся система складається з таких елементів:
- Привід або електродвигун відповідає за правильну роботу системи.
- Тримач щітки – утримує лезо очищувача.
- Щітка.
- Бачок – зберігає рідину для розбризкування на скло.
- Форсунки – через них рідина розпорошується.
- Шланги, елементи кріплення.
- Перемикач та тяга.
Схема та пристрій склоочисної системи дуже прості, втім, як і принцип роботи. Утримувач щітки склоочисника оснащується лезом, яке рухається вправо та вліво, очищуючи необхідну та встановлену площу лобового або заднього скла. За допомогою перемикача водій регулює швидкість пересування двірників, які здатні функціонувати ще більше.
Завдяки електромотору відбувається передача рідини до форсунок, які розпорошують її на площу скла. Після цього щітка обертається та очищує забруднення. При виході з ладу чи поломці хоча б однієї запчастини із системи, варто провести огляд та ремонт, щоб уникнути проблем та дискомфорту при їзді у майбутньому. Підібрати відповідні деталі можна в такому прекрасному місці, як авторозбірка, де купити все необхідне за доступними цінами не складе проблем.
Як підібрати щітки
Вибираючи найбільш підходящі щітки, слід спочатку враховувати рекомендації від виробника, хоча дещо покращити чи модернізувати також можна, але в розумних межах. Встановлені щітки дуже довгого або короткого розміру не функціонуватимуть з повною ефективністю, тому варто підбирати під конкретну модель автомобіля, або набувати аналогічної наявним.
Не варто забувати про кріплення виробів, щоб не виникало проблем із встановленням та експлуатацією. Втім, не варто економити на жодній деталі, щоб продуктивність була максимальна, а очікування задоволеними.