AUDI 100 Typ C4 / 4A (1991-1994) запчастини бу

Розбірка Audi 100 C4: Б/У запчастини Ауді 100 С4 з авторозбірки

     У 1991 році з'явилося четверте покоління Audi 100, що одержало індекс C4/4A. Новинка випускалася в кузовах седан та універсал. Були доступні як передньопривідні версії, так і з приводом на колеса (Quattro). На останню встановлювалася 4- швидкісна автоматична коробка. Основною відмінністю від попередньої генерації була наявність шестициліндрових двигунів 2.6 та 2.8 л.

Автомобіль отримав хороший захист від корозії за рахунок оцинкування корпусу. В експлуатації показав себе надійним і довговічним, що має достатній рівень комфорту для пасажирів і водія. Із засобів безпеки машина мала: систему ABS, посилений кузов, дверні балки жорсткості, фронтальні аварійні подушки та систему Procon-ten, яка у разі переднього удару дозволяла двигуну піти убік, а не в салон, при цьому складалася рульова колонка та натягувалися ремені безпеки .

     У 1995 році на зміну C4/4A приходить модель A6, яка протягом двох років випускалася з тією самою зовнішністю, що й у попередниці. Після цього екстер'єр був кардинально перероблений.

Audi 100 C4: еволюція лінійки

     Машини різних марок бувають більш менш надійними, але всі вони рано чи пізно починають потребувати заміни деталей. Починаючи пошук необхідних комплектуючих, автомобілісти звертають увагу як на продавців нових вузлів і агрегатів, так і на авторозбирання. Але не завжди варто купувати запчастини в заводському стані. Іноді варіант бу може бути гарним рішенням. Він також дозволяє суттєво заощадити кошти.

     Наше розбирання Ауді пропонує покупцям одні з найкращих умов на даному ринку. Постачання товару з Німеччини свідчать про кондиційний стан цих деталей. Причиною чого є багаторічна німецька традиція регулярно купувати новинки світової автопромисловості, при цьому попередні машини потрапляють на авторозбірки. Коли наші фахівці отримують такі бу запчастини на Ауді 100 (або інші моделі), вони ретельно їх відбраковують, крім непрацездатних, з великим ступенем зносу та неготові до встановлення. На ті, що залишаються, передбачено гарантію.

    Ми не змушуємо наших клієнтів довго чекати на свою покупку. Наявність всіх комплектуючих на складі дозволяє нам виконувати відвантаження замовлень без зайвих затримок. Оформити доставку можна по території України, Росії та країн СНД.

    Для консультування на нашому розбиранні Ауді передбачено номер (050) 224-00-11.