AUDI 80 Typ B3 (1986-1991) запчастини бу

Розбірка AUDI 80 B3: Б/У запчастини Ауді 80 Б3 з авторозбірки

   Якщо попередні модифікації AUDI 80 мали «спорідненість» з Volkswagen Passat, то B3 являла собою вже повністю самостійну платформу. Ця версія з'явилася 1987 р. Вона відрізнялася від попередників більш сучасним дизайном та оцинкованим кузовом (на який поширювалася 12-річна гарантія).

    Зростання вимог до безпеки автомобілів змусили конструкторів запропонувати покупцям нову систему під назвою Procon-ten. Її можна було встановити додатково за тисячу німецьких марок. Серед інших нововведень – збільшений багажник, витриваліші плоскі ручки дверей. В іншому концептуально B3 повторювала своїх попередників - поздовжній двигун, задня балка на поздовжніх важелях, привід на передні колеса.

     Конструктори постаралися дати новій модифікації та нову лінійку двигунів. Їх обсяг та потужність зросли . До них також йшли оновлені коробки перемикання передач.

    Більш потужна версія B3 з п'ятициліндровими моторами 115, 136, 160 к.с. продавалася під назвою AUDI 90. Зовні вона відрізнялася від 80-ї покажчиками поворотів та протитуманками, розташованими в бампері, наявністю спойлера ззаду. Всі колеса були оснащені гальмами, що вентилюються.

     У 1988 р. B3 отримала оновлений кузов – дводверне купе. Ця модифікація більше відома під індексом 8В. З ще однією зміною кузова 1992 р. цей варіант випускався до 1995 р.

Історія моделі AUDI 80 Typ B3

   Кожен автомобіліст, якщо що- то трапляється з його «залізним конем», намагається якнайшвидше поставити в його стрій. Стара істина говорить - небажано, щоб автомобіль довго простоював. Щось починає іржавіти, щось розсихатися, щось заклинює. Коли господар авто починає активний пошук деталей, він хоче отримати їх якнайшвидше, купити, по можливості, дешево та не помилитися з якістю запчастин. На нашій розбірці Audi є недорогі комплектуючі не тільки на нещодавно випущені моделі авто, а й на машини, зняті з виробництва.

    Бу запчастини на Ауді 80 ми отримуємо з Німеччини. Після копіткої перевірки ми відсіваємо те, що не підійшло і тільки потім – виставляємо на продаж. На всі позиції передбачено гарантію. Відправка замовлень завдяки наявності деталей на складі здійснюється максимально швидко. Доставка проводиться по території України, Росії та країн СНД. З питань, що стосуються запчастин, а також для оформлення замовлення, ви можете зателефонувати на нашу розбірку Ауді за номером (050) 224-00-11.