AUDI A4 Typ B5 (1994-2001) запчастини бу

Розбірка AUDI A4 / B5: Б/У запчастини Ауді А4 / Б5 з авторозбирання

     У 1994 році Audi представила модельний ряд А4, що прийшов на зміну 80-й моделі. Новинка стала серйозною заявкою від цього виробника у сегменті D. Автомобіль створювався на платформі B5. Аналогічна їй призначалася й у Volkswagen Passat IV. Існували модифікації А4 як із переднім, так і з повним приводом. Компанія надавала десятирічний гарантійний термін на стійкість до наскрізної корозії оцинкованого кузова.

    Починаючи з 1996 року, машина комплектувалася двома фронтальними та бічними подушками безпеки у водія та переднього пасажира. Базова комплектація включала також антиблокувальну систему ABS, пристрій стабілізації тяги, гідропідсилювач рульового управління, круїз- та клімат-контроль, центральний замок, литі диски та інше.

     Audi забезпечила цю модель вражаючою лінійкою двигунів. Серед яких були чотири- та шестициліндрові бензинові мотори. Найпотужніший 2.8-літровий міг похвалитися 193-ма кінськими силами. Турбодизельні версії мали об'єм 1,9 літра. Топова розвивала потужність 110 л. Особняком стояв агрегат, що встановлюється на модифікацію S4 (2.7 л, 265 «коней»). З двигунами, що працюють на бензині, могла встановлюватися автоматична коробка передач Tiptronic, яка мала можливість перемикання з автоматичного на ручний режим.

Перше покоління Audi А4

    Приступаючи до пошуку комплектуючих для свого "залізного коня", автомобілісти хочуть отримати якість, і за розумною ціною. Але часто буває так, що знайти деталі для автомобілів, знятих з виробництва, стає все важче. У таких випадках багато хто звертається на авторозбірки. І якщо таким чином однозначно виходить заощадити, питання якості товару вдається вирішити не завжди.

     Наше розбирання Ауді пропонує гарантію на всі товарні позиції. Це відображає нашу впевненість у тому, що бу запчастини на Ауді А4 В5 (та інші моделі), які ми продаємо, перебувають у хорошому робочому стані, вони можуть прослужити ще досить довго та відповідають нормам безпеки. Після отримання їх з Німеччини всі вони проходять додаткову перевірку, і тільки потім призначається гарантійний термін.

Відправка деталей здійснюється максимально швидко. Їх доставка можлива до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     На нашому розбиранні Ауді працює підтримка, доступна за номером (050) 224-00-11.