AUDI

Столітній тріумф чотирьох кілець

     Автомобільна компанія Audi була створена відомим німецьким конструктором і підприємцем Августом Хорьхом в 1909 р. І вже через рік з воріт складального підприємства викотилася перша модель – 10/22 A. Одну зі 137-ми випущених машин можна побачити зараз у музеї. .

     З 1912 по 1920 р. компанія розробила кілька моделей, серед яких – Audi С (яка здобула кілька перемог в автомобільних змаганнях), модель D (призначена для обслуговування важливих осіб), перша вантажівка Audi 14/35 PS Typ Ct. та інші.

    У 20-х р.р., першою серед німецьких виробників, Audi налагодила випуск автомобілів з розташованим ліворуч кермом. У цей же час компанія почала продавати модель М, яка стала (на той момент часу) найдорожчим авто Німеччини (ціна – 22 500 марок). У наші дні існує всього 3 автомобілі цієї моделі. Ця машина відрізнялася 6-циліндровим двигуном. Але вже наступна модель - Audi R "Imperator" - наводилася в рух мотором з 8-ма циліндрами.

У 1932 році чотири автомобільні виробники Німеччини - Audi, Horch, DKW, Wanderer - об'єдналися в концерн AutoUnion. У 50-ті р.р. власником AutoUnion стала компанія Daimler-Benz, а марка Audiна деякий час зникла з поля зору. Її відродження відбулося 1965 р. З того часу було випущено низку успішних моделей, серед яких – Audi 60, 72, 75, 80, 100, 200, Quattro, V8, A6, TT, Q7 та інші.

Розбір Audi: Б/У запчастини на Ауді з авторозбірки

    німецькі автомобілі відрізняються довгим терміном служби. Але жодна машина не може довго працювати без заміни деталей. Наша розбирання Ауді пропонує якісні та недорогі запчастини до Ауді бу.

    Оскільки ми отримуємо ці комплектуючі з Німеччини, вони є оригінальними і мають малий ступінь зносу. Це відбувається внаслідок того, що країни ЄС відрізняються високим рівнем життя та технічної культури. Законодавства цих держав через підвищення податків і за рахунок грошових заохочень стимулюють населення до регулярної купівлі нових машин. Автомобілі 5-7 літньої давності стають донорами запчастин.

    Саме такі деталі потрапляють на нашу розбірку Audi. Після цього вони дефектуються. Запчастини в поганому стані, які не відповідають нормам безпеки, сильно зношені – відсіваються.

    Перед тим, як зробити замовлення на запчастини для Ауді бу, ви можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть з вибором (тел. (050) 224-00-11). Зверніть увагу, на всі деталі ми надаємо гарантію, а їх доставка здійснюється по всій території країн СНД, України та Росії.