AUDI A3 Typ 8L (1996-2003) запчастини бу

Розбірка Audi A3 / 8L: Б/У запчастини на Ауді А3 з авторозбірки

     У 1996 р. компанія Ауді розпочала випуск першого покоління хетчбека A3. Модель 8L, що згодом стала досить популярною, випускалася до 2003 р. Для свого часу машина виглядала модно і престижно. Поставлена ​​на 15-дюймові диски, вона не здавалася надто низькою. але й не створювала відчуття несмаку. Виступаючі колісні арки натякали на спортивний стиль та молодіжність. Поряд із цим, в екстер'єрі явно простежувалися і нотки "сімейності" автомобіля. Виробник пропонував 3-х та 5-дверний варіант, у тому числі, з повним приводом.

    ? Салон не відрізнявся великим простором, але був цілком достатнім міських умов. Він був оброблений якісними матеріалами, а за доплату можна було замовити шкіряне оздоблення. Задній ряд сидінь складався, дозволяючи збільшити вантажний простір до 1,1 тис. літрів.

     Авто оснащувалося 5-ти та 6-ступінчастими МКПП або 4-х та 5-ступінчастими АКПП. Покупцям були доступні модифікації з бензиновими двигунами об'ємом 1.6 та 1.8 л, з потужністю 102, 125, 150 та 180 к.с. та 1.9-літровими дизельними моторами на 100 та 130 «коней».

Audi A3 Typ 8L

     У процесі пошуку комплектуючих для своїх «залізних коней» багато автовласників стикаються з питанням – як купити якісні вузли та агрегати і, при цьому, заощадити свій бюджет? Дилери, які продають нові деталі – особливо на моделі, зняті з виробництва – часто завищують ціни на них, виправдовуючи це дефіцитністю.  Відчутну економію пропонують розбирання, але не всі з них можуть забезпечити якість свого товару.

    Наше розбирання Ауді докорінно відрізняється від інших мереж, оскільки має налагоджену схему поставок з авторозбірок Німеччини. Такий метод дозволяє нам з упевненістю говорити, що ці бу запчастини на Ауді А3 (та інші авто) знаходяться в хорошому стані. Суть полягає в тому, що європейські водії набагато бережніше ставляться до свого автотранспорту та обслуговують його більш пунктуально у висококваліфікованих майстрів. Крім того, в даному регіоні поширена традиція з великою періодичністю купувати новинки автопрому, після чого старі автомобілі потрапляють на авторозбірки.

     Коли до нас приходять такі комплектуючі, ми проводимо їх уважне відбраковування, щоб не допустити у продаж непридатні. На відібрані поширюється гарантія.

      Завдяки наявності всіх запчастин на складі, наш магазин оперативно відвантажує замовлення клієнтам. Їхня доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

     Щоб проконсультуватися, зверніться на нашу розбірку Ауді за номером (050) 224-00-11.