SEAT

Від Фіату до Сеату

Починаючи з 1919 р., автомобілі італійської марки FIAT стали збиратися ще й в Іспанії. Іспанська назва "FIAT-Hispanias" в 1949 р. вирішили скоротити і з того моменту з'явилося найменування "Seat". Незабаром контроль над підприємством перейшов до іспанського уряду, а FIAT став партнером нової компанії.

     Першою моделлю, випущеною під новим брендом, став Seat 1400. Автомобіль був розрахований на небагатого покупця, тому попит на нього був великий.

Seat-600 – задньомоторний мініатюрний фастбек з'явився в 1957 р. Він був доступний за ціною, як і попередня модель, тому отримав заслужене визнання. Ця модель випускалася протягом 15 років.

     У 60-х роках компанія продовжила вдосконалювати Seat 1400 – на нього встановили потужніший мотор. Тоді ж з'явилася 850 модель, що продовжила лінійку міні-автомобілів. До кінця десятиліття почалося складання Seat 124 – аналога Fiat 124 та ВАЗ 2101.

    У 70- х роках Seat бере активну участь в автомобільних змаганнях.

     Складання моделей Volkswagen і Audi почалося на виробничих потужностях компанії Seat в 1982 р. У союзі зі спеціалістами Porsche, Seat створює в 1984 р. модель Ibiza з двигуном від VW.

    На початку 90- х років компанія стає найбільшим виробником автомобілів в Іспанії. У середині десятиліття публіці було показано перший мінівен Alhamra, створений на основі Volkswagen Saran. 1999-й став роком випуску моделі Leon із повним приводом.

     Seat Altea почав вироблятися в 2004 р. Він став популярним на території Франції та Німеччини. 2008-го модель Ibiza отримала кузов – спортивне купе. А через 5 років на автосалоні в Женеві було представлено Seat Leon SC з новим дизайном.

Розбірка Seat Київ : Б/У запчастини на Сеат з авторозбірки

    На нашій розбірці Сеат всі деталі, що надходять, проходять ретельну перевірку перед тим, як потрапити до покупців. Ми пропонуємо їх за найкращою ціною. Купити запчастини на Сеат бу можна з великою економією коштів, при цьому стан комплектуючих буде хорошим, оскільки ми отримуємо їх з Німеччини, де щадні умови експлуатації та правильне обслуговування. Для підкріплення вашої впевненості в якості ми надаємо на них гарантію.

     Наше розбирання Сеат має можливість швидко відправляти товари покупцям, тому що всі деталі є в наявності на складі. Доставка здійснюється в Україну, Росію та країни СНД.

    Якщо у вас залишилися питання – як підібрати або встановити запчастини на Сеат бу, зателефонуйте за номером (050) 224-00-11. Наші фахівці допоможуть вирішити усі питання.