SEAT MALAGA (1984-1993)

Розбірка SEAT MALAGA: Б/У запчастини Сеат Малага з авторозбірки

Seat Malaga, що з'явився на ринку в 1985 р., був популярний більше в Іспанії, ніж за кордоном. Кузов автомобіля, розроблений відомим дизайнером Джоржетто Джуджаро, дозволяв комфортно розміститися п'ятьом пасажирам. Легковик створювався як бюджетний і сімейний, тому була цілком скромною та невибагливою. Машина пропонувалася тільки як седан. Мала передні дискові та барабанні – задні гальма, ресорну задню підвіску та 5-швидкісну механічну коробку передач. На початковому етапі були доступні лише два види карбюраторних двигунів об'ємом 1.2 та 1.5 куб. см (60-90 л.с.). За рік до них приєднався 55-сильний дизель (1.7 л). У 1988 р. компанія випустила 1.5-літрову інжекторну версію на 90 та 100 «коней». Наступного року з'явився бензиновий мотор із упорскуванням (1.2 л), що розвивав 70 л.с.

     У 1993 р. Malaga, яка в Греції продавалася під назвою Gredos, була замінена моделлю Cordoba.

Авто , що отримало ім'я стародавнього іспанського міста

     Коли виникає необхідність придбати комплектуючі, автомобілісти опиняються перед вибором – шукати нові запчастини або вживані. Перший варіант хороший тим, що це вузли і агрегати, що не піддавалися зносу, але при цьому, ціна на них може бути завищеною. У другому випадку суттєво економиться бюджет, але не всі магазини гарантують своїм клієнтам добрий стан свого товару.

     Наше розбирання Сеат постачає деталі з німецьких авторозбірок, де знаходиться велика кількість автотранспорту з невеликим пробігом. Колишні господарі цих авто, як це заведено в європейському регіоні, ставилися до них дбайливо, вчасно обслуговували та ремонтували. Тому ми з упевненістю говоримо про те, що продаємо якісні запчастини на Сеат, що пройшли перевірку у наших експертів і повністю готові до встановлення. До того ж на них поширюється гарантія.

    Відправляючи замовлення зі свого складу, ми маємо змогу виключити непотрібні затримки. Покупці з України, Росії, країн СНД отримують куплені деталі у максимально стислий термін.

     За номером (050) 224-00-11 ви можете зв'язатися з підтримкою нашого розбирання Сеат, отримати консультацію та оформити покупку.