SEAT IBIZA MK1 (1984-1992)

Розбірка SEAT IBIZA MK 1: Б/У запчастини Сеат Ібіца 1 з авторозбірки

      Seat Ibiza – модель автомобіля, яка згодом стала відома у всьому світі. Вона була представлена ​​1984 р. на автосалоні в Парижі. Базою для неї став італійський Fiat Ritmo. Перше покоління, яке збиралося на конвеєрах до 1993 р., було випущено чималим тиражем – понад 1,3 млн. екземплярів. Автомобіль пропонувався покупцям у кузовах хетчбек з трьома та п'ятьма дверима. Названий на честь іспанського курортного острова, він спочатку був орієнтований, зважаючи на все, на молодіжний сегмент. Про це свідчить і спортивний характер машини, і, наприклад, передня панель оформлені в ралійному стилі. Ibiza припала до душі споживачам ще й через низьку вартість її обслуговування та ремонту.

Для цієї генерації були передбачені карбюраторні та інжекторні бензинові двигуни об'ємом 0.9-1.7 л, які дозволяли розвинути потужність від 44 до 101 к.с., а також - 54-сильний дизельний мотор 1.7 D.

     Починаючи з 1999 р., китайці випускали цю модель з деякими змінами під назвою Nanjing Yuejin Soyat.

     У 1993 р. естафету прийняла Ibiza II, побудована на платформі, яка через рік була використана також для Volkswagen Polo III.

Історія появи популярної моделі Seat

    На авторозбірках Німеччини, які є постачальниками вузлів та агрегатів для нашого магазину, зустрічаються автомобілі найрізноманітніших марок і років випуску. Їх все об'єднує одне – вони експлуатувалися без надмірностей та перевантажень, обслуговувалися вчасно та на сертифікованих СТО. В результаті цього, запчастини на Сеат Ібіца (та інші автомобілі), що надходять до нас, відрізняються робочим станом, малим ступенем зносу і великим залишковим терміном служби. Щоб повністю виключити некондиційні комплектуючі, експерти нашого розбирання СЕАТ піддають їх ретельному огляду, залишаючи лише найкращі. На них, вже з повною впевненістю, ми надаємо гарантію.

    Більшість автомобілістів знає, що куплені деталі з авторозбірок бувають приходять протягом кількох тижнів або навіть місяців. Але наш магазин має можливість відвантажувати покупки оперативно, тому що всі комплектуючі є на складі. Їхнє відправлення здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

     (050) 224-00-11 – це телефон розбирання СЕАТ, куди ви можете зателефонувати та проконсультуватися з усіх питань, а також – оформити замовлення.