SEAT CORDOBA (1993-2002)

Розбірка SEAT CORDOBA: Б/У запчастини Сеат Кордоба з авторозбирання

Седан класу В, Cordoba був вперше випущений компанією Seat в 1993 році. У ньому використовувалася та сама платформа, що й у Volkswagen Polo. Обидва автомобілі виготовлялися на іспанських підприємствах. Модель мала передній привід, ходову типу MacPherson – спереду, і торсіонну – ззаду. Її зовнішній вигляд спортивного стилю говорив про те, що проект розраховували насамперед на молодіжний сегмент. На те ж вказував і модний рідкокристалічний дисплей з постійним червоним підсвічуванням.

     Підвіска авто відрізнялася вдалим налаштуванням. Вона добре поглинала нерівності дорожнього полотна, забезпечуючи комфортність та надійну керованість. Рульове управління могло порадувати своєю інформативністю та гостротою.

    Через невеликі розміри, на задньому сидінні було не дуже багато місця для розміщення дорослих пасажирів. Цей ряд складався за потреби, збільшуючи багажник.

Машина комплектувалася великою гамою силових агрегатів. Модифікації 1993-2002 років продавалися з бензиновими двигунами об'ємом від 1-го до 2-х літрів, що мали потужність 50-156 к.с; та 1.9-літровими дизелями на 64-110 кінських сил.

Seat Cordoba – легковик зі спортивним характером

    Вибираючи між авторозбірками та магазинами, що пропонують нові деталі, автомобілісти враховують, перш за все, кілька факторів. Це ціна, наявність комплектуючих або можливість їх швидкої доставки/відправки після покупки, і звичайно ж, наскільки можна довіряти продавцю в питанні якості товару, що продається.

    Наш розбір Сеат може задовольнити всі основні вимоги покупців. Ми маємо широкий асортимент товарних позицій. Можна знайти багато - як на автомобілі, що випускаються, так і зняті з виробництва. Всі деталі є на складі, тому їх відвантаження клієнтам відбувається без зайвих затримок, у стислі терміни.

     Нашими постачальниками є авторозбірки Німеччини. Цей факт говорить про те, що такі бу запчастини на Сеат Кордоба (або інші авто) перебувають спочатку в хорошому стані, піддавалися щадній експлуатації і мають великий запас залишкового терміну служби. Щоб виключити випадковість, і відсіяти некондиційний товар, наші фахівці проводять ретельний огляд для відбракування непридатних вузлів та агрегатів. На все, що ми продаємо, призначається гарантійний термін.

     Оформивши покупку на нашому розбиранні Сеат, ви також можете замовити його доставку до свого населеного пункту. Ми здійснюємо відправку територією України, Росії та країн СНД. Для зв'язку з нашими менеджерами передбачено номер (050) 224-00-11.