MERCEDES

Mercedes: традиції, яким понад 100 років

     У витоків компанії Mercedes-Benz стояли троє людей – Готліб Даймлер, Вільгельм Майбах, і Карл Бенц.

      Наприкінці 19-го століття Даймлер ставить свій двигун на екіпаж, замовлений у каретної фірми. Водночас, Бенц отримує патент на автомобіль. Даймлер розробляє своє перше авто , а Майбах у 1890 р. конструює перший 4-циліндровий двигун. У цьому ж році створюється компанія Daimler-Motoren-Gesellschaft за участю Майбаха та Даймлера. Але незабаром вони обоє залишають її через спірні питання з компаньйонами.

    Через 6 років Майбах і Даймлер повертаються в компанію і після цього з'являється перша в історії вантажна машина, яка могла перевозити 1,5 т. У цей час Карл Бенц, який мав власну компанію, займається збиранням своїх двигунів та автомобілів.

     У 1900 вмирає Готліб Даймлер, але діяльність компанії триває. У цьому ж році Еміль Еллінек, який раніше займався продажем автомобілів Даймлер, замовляє нову партію авто і ставить умови, що вони продаватимуться під назвою “Mercedes” (на честь його доньки).

    1 травня 1924 р. обидві компанії об'єднуються. Нова компанія отримує назву "Daimler Benz AG". Після цього з'являються перші дві спільні моделі 8/38 PS і 12/55 PS (вже під маркою "Mercedes-Benz"). Потрібно відмітити, що керівником нового підприємства стає легендарний Фердінанд Порше.

    До Другої світової війни компанія стала популярною, випустивши такі успішні моделі, як Mercedes 24/100/140 PS, 24/110/160 PS K, Mannheim-370, 770, 540 K.

      У повоєнні роки, прагнучи йти в ногу з часом, Mercedes створює 180- ю модель з просунутим кузовом понтонного типу, знамените «Крило чайки» – купе 300SL, дводверну 220 SE з упорскуванням палива.

     Компанія пробує свої сили, розробляючи різні типи продукції – від спортивних та представницьких автомобілів, до вантажівок та автобусів.

    У 80- е роки Mercedes знову повернувся до компактних моделей середнього класу – таких як W-124, W-201.

     У 1991 р. вийшла у світ серія представницького класу – W-140, а починаючи з 1997 р., компанія розпочала випуск малогабаритних машин. Першою у цьому сегменті стала модель W-168. За два роки з'явився Smart марки Mercedes. А до кінця 20- го століття німецький виробник порадував покупців серіями родстерів, купе, позашляховиками G- та V-class

     В даний час компанія є одним з найбільших і старіших автовиробників, продукція якої перевірена часом, а авторитет напрацьований за більш ніж століття виробництва автомобілів.

Розбірка Mercedes: Б/У Запчастини на Мерседес з авторозбирання

    Такі автомобілі, як Mercedes дуже чутливі до якості комплектуючих. Якщо ви хочете придбати якісні запчастини на Мерседес бу, та ще й за низькою ціною, звертайтесь на нашу розбирання Мерседес. Постачання вузлів та агрегатів з Європи дозволяють нам впевнено говорити про їхній хороший стан. Експерти нашого авторозбирання ретельно перевіряють їх і відсівають некондиційні.

    Щоб зробити замовлення або отримати консультацію, зателефонуйте на нашу розбірку Мерседес за номером (050) 224-00-11.