MERCEDES 190 W201 (1982-1993)

Розбірка MERCEDES-BENZ 190 / W201: Б/У запчастини на Мерседес Бенц 190 / В201 з авторозбірки

Автомобіль, на той момент часу, мав найменші розміри у всій виробничій лінійці компанії. Його кузов був спроектований так, щоб забезпечити низький коефіцієнт лобового опору 0,33 одиниці. За рахунок цього і невеликої маси модель вийшла економічною. Дизайн екстер'єру став законодавцем класичного зовнішнього вигляду автомобільної марки Mercedes - на довгі роки вперед. 190-й також відрізнявся непоганою корозійною стійкістю. Добре було продумано безпеку водія та пасажирів. Вже у 80-ті роки, за додаткову плату покупець міг отримати систему ABS, а в кузові передбачалися жорсткі зони, що зминаються. Дана модель стала першою серед Mercedes, яку оснастили п'ятиважільною підвіскою ззаду, що створювало чудове відчуття комфорту під час їзди. Перше покоління 190-го спочатку комплектувалося двигунами об'ємом 2.0 куб.см – карбюраторним та інжекторним варіантами. Перший розвивав потужність 90 «коней», другий – 122 л. Вони працювали в парі з 5-швидкісними механічними коробками або з 4- ступінчастими автоматами. У 1983 р. з'явився економічний 2-літровий дизель, що видавав 75 ​​сил. Загалом, на цю модель за весь час виробництва встановлювалося 15 варіантів дизельних і бензинових силових агрегатів потужністю від 75 до 235 к.с. У 1990 р. перестали вироблятися карбюраторні мотори.

     У 1993 р. це покоління було замінено у виробничій лінійці моделлю Mercedes С W220.

Mercedes 190: обсяг випуску понад 1,8 млн. одиниць

      Власники автомобілів, випуск яких припинено, найчастіше звертаються на авторозбірки, якщо виникають проблеми з комплектуючими. І це цілком зрозуміло, адже у таких магазинах покупцеві пропонується великий вибір та лояльні ціни. Але не всі продавці готові нести відповідальність за якість вузлів і агрегатів, що продаються.

     Наше розбирання Мерседес, завдяки ретельному вибору постачальників, має можливість привозити деталі спочатку в хорошому стані. Ми отримуємо їх з німецьких авторозбірок, на які надходить автотранспорт з малим пробігом, що зійшов зі складальних конвеєрів 5-8 років тому. Такі бу запчастини на Мерседес 190 не встигли зазнати сильного зношування і мають великий запас по терміну служби. Коли вони приходять до нашого магазину, то проходять уважну перевірку. І лише потім на них поширюється гарантія.

     Ми оперативно відправляємо замовлення до населених пунктів України, Росії та країн СНД. Отримати консультацію або поставити запитання ви можете зателефонувавши на нашу розбірку Мерседес за телефоном (050) 224-00-11.