MERCEDES A W168 (1997-2004)

Розбірка MERCEDES-BENZ A-class W168: Б/У запчастини Мерседес А140 / А160 / А170 / А190 з авторозбирання

    Восени 1997 р. почалося складання компактної міської моделі А-class, що стала найменшою серед автомобілів марки Mercedes. Від конкурентів машина відрізнялася однооб'ємним кузовом та великою висотою. Через малі розміри авто, двигун з коробкою передач частково розташовувалися під ногами водія та переднього пасажира. Але безпека була продумана так, що під час аварії ці агрегати зміщуються по діагоналі донизу, а не потрапляють у салон. На додаток до цього передбачені передні та бічні аварійні подушки, інерційні ремені та просунута система стабілізації ESP, яка серйозно допомагає у разі занесення. Усі пасажирські сидіння легко трансформуються та знімаються, що дозволяє значно збільшити вантажний простір.

Мерседес А-class в кузові W168 пропонувався з бензиновими двигунами об'ємом 1.4-2.0 куб.см, з потужністю від 82 до 140 к.с. та з 1.7- літровими дизелями з безпосереднім упорскуванням, що розвивали 60-95 кінських сил.

    Через п'ять років після початку випуску компанія-виробник запропонувала споживачам подовжену модифікацію, яка носила маркування «L». Кузов збільшився в довжину на 17 см, що дозволило заднім пасажирам розміститися з більшим комфортом.

    Потужна серія A 210 Evolution з'явилася в 2002 р. Вона оснащувалась 140-сильними моторами, що дозволяли розігнатися до 100 км/год за 8.2 сек і розвинути максимальну швидкість 200 км/год.

     У 2004 р. було представлено нове покоління цієї моделі, яке мало тепер ще й 3-дверний варіант.

Mercedes А- class W168: компактність та комфорт

     Клієнти з України, Росії та країн СНД звертаються на наше розбирання Мерседес знову і знову, оскільки ми пропонуємо зручні та вигідні для них умови продажу бу комплектуючих. Насамперед, це пов'язано з тим, що ми забезпечуємо якість свого товару завдяки налагодженим постачанням з Німеччини. Сам цей фактор говорить про те, що такі бу запчастини на Мерседес А-клас повністю працездатні, з великим залишковим запасом терміну служби, готові до встановлення. Для підстрахування, наші експерти додатково перевіряють їх після отримання, щоб унеможливити некондиційні. Такий підхід дозволяє нам упевнено надавати гарантію на всі товарні позиції.

     Оперативне відправлення замовлень – ще одна приємна особливість нашого розбирання Мерседес. Маючи всі запчастини на своєму складі, ми маємо можливість відвантажувати їх максимально швидко.

     Дружня підтримка завжди готова відповісти на ваші запитання та допомогти оформити покупку. З нею можна зв'язатися за номером (050) 224-00-11.