MERCEDES E W210 (1995-2002)

Розбірка MERCEDES-BENZ E-class W210: Б/У запчастини Мерседес В210 з авторозбірки

    Ця лінійка вироблялася німецькою компанією з 1995 по 2002 рік. За весь час було зібрано понад 1,3 мільйони одиниць W210. Вона стала своєрідним взірцем для машин бізнес-класу. Випускалася в кузовах седан та універсал. Крім задньопривідних, існували і передньопривідні варіанти 4Matic із пристроєм імітації блокування диференціалів через систему ABS.

     У 1999 році відбулося кардинально оновлення моделі. Розробник здійснив понад 1800 перетворень у конструкції. Стали доступні нові силові агрегати та трансмісії. Відмінні риси модифікації – це дублікати сигналів повороту, вбудовані у зовнішні дзеркала, інтегрований бампер, змінена форма передньої частини.

Це покоління комплектувалося великою кількістю версій двигунів, серед яких бензинові об'ємом 2.0-5.4 куб.см (потужність від 125 до 354 к.с.) або дизельні мотори на 2.1-3. .2 літри, що видавали 95-197 кінських сил.

    Остаточно цю генерацію припинили випускати 2003 року, коли з конвеєра зійшов останній універсал. Їй на зміну прийшов седан у кузові W211, який вийшов більшим і мав більше простору в салоні.

Mercedes-Benz E-class W210: історія розвитку

      У своїй роботі наш магазин максимально враховує запити та потреби клієнтів. Більшість з них хотіли б придбати комплектуючі за адекватними цінами, гарною якістю, і за необхідності отримати компетентну консультацію. Всім цим вимогам відповідає наше розбирання Мерседес.

    Для забезпечення гідного стану свого товару, ми налагодили постачання деталей з Німеччини. Адже в цьому регіоні власники автомобілів часто відправляють на авторозбирання машини 5-8-річного віку, вузли та агрегати яких не встигли зазнати сильного зносу. Такі запчастини на Мерседес Е- клас 210 (або інші моделі) можна експлуатувати ще довго.

    Після того, як ми отримуємо ці комплектуючі, вони піддаються ретельній перевірці, щоб унеможливити потрапляння в торговельну мережу – непрацездатних, зношених, не відповідних нормам безпеки деталей. У результаті такої відбраковки залишаються лише найкращі. І на них, вже з упевненістю ми призначаємо гарантійний термін.

    Ще одна наша перевага – це можливість відправляти покупцям їх замовлення без затримок, максимально оперативно. Немає потреби очікувати поставки з-за кордону, оскільки всі комплектуючі є на складі. Їх доставка здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

     Отримати консультацію або оформити замовлення ви можете за телефоном (050) 224-00-11, зателефонувавши на нашу розбірку Мерседес.