MERCEDES VITO W638 (1995-2003)

Розбірка MERCEDES-BENZ VITO W638: Б/У запчастини Мерседес Віто В638 з авторозбірки

    Цей багатоцільовий мінівен почав випускатися в 1995 р. А вже через рік посів перше місце в номінації «Кращий фургон року». Він мав нехарактерну для моделей компанії передньопривідну компоновку. Були й версії із задньою пневматичною підвіскою. Спочатку вони мали назву V-class, а з 2003 року – Viano. Для цієї модифікації було передбачено також набір опцій, серед яких – можливість встановлення 4-швидкісної АКПП, розсувні двері ще й з лівого боку, круїз-контроль, що повертаються на 180 градусів сидіння переднього ряду та інше.

    Лінійка двигунів складалася, в переважній більшості з дизельних агрегатів об'ємом 2.1, 2.3 (78-143 к.с.). Також існував бензиновий мотор, який розвивав потужність 143 кінські сили.

     У 1998 р. відбулося оновлення. Було додано дизелі типу Common Rail та покращено оздоблення салону.

     У 2003 р. настала черга наступного покоління, яке отримало серйозну модернізацію та отримало позитивні оцінки покупців.

Mercedes-Benz Vito W638 – історія популярного вена

     Не завжди є тверда необхідність шукати нові комплектуючі, щоб зробити ремонт або обслуговування. Авторозбирання можуть запропонувати широкий вибір, і при цьому, економія коштів виявиться значною. Але автомобілістів завжди турбує питання, як правильно підібрати магазин, який продає якісний товар?

     Наше розбирання Мерседес отримує вузли та агрегати з Німеччини. Ми впевнені в їхній якості настільки, що пропонуємо на них гарантію після продажу. Ця впевненість ґрунтується на кількох факторах. По-перше, такі бу запчастини на Мерседес Віто 638 ​​та інші авто відрізняються малим ступенем зносу та великим залишковим терміном служби, оскільки на німецьких авторозбірках знаходяться автомобілі, як правило, 5-8-річного віку. По-друге, сам дбайливий підхід німецьких водіїв до свого автотранспорту сприяє збереженню його деталей. По-третє, ми робимо додаткову перевірку всього, що до нас приходить, а потім призначаємо гарантійний термін на всі товарні позиції.

     Ми надсилаємо замовлення клієнтам з України, Росії та країн СНД. Надсилання здійснюється максимально швидко, без зайвих затримок.

     З технічних та інших питань ви можете звертатися до консультантів нашого розбирання Мерседес за номером (050) 224-00-11.