KIA

KIA: від випуску труб до автомобілів

     KIA Motors Corporation виросла з підприємства з випуску труб та запчастин для велосипедів (рік заснування 1944-й). У 1962 р. компанія розробила свій перший триколісний пікап. Через 9 років з конвеєрів зійшли перші чотириколісні вантажні машини марки KIA. У 1974 р. покупцям було представлено легкову модель Brisa. Компанія розвиває свою дилерську мережу по всьому світу. Починається співпраця з Peugeot та Fiat, підсумком якого став випуск Peugeot 604 та Fiat 132 під брендом KIA.

     У 80-х роках. кооперація з Ford призвела до того, що KIA Pride почала продаватися за кордоном під назвою Ford Festiva , А модель Аvella стала відома закордонному покупцю, як Ford Aspire. У 1988 р. почав вироблятися ряд комерційних автомобілів Rhino, Trade, Besta (мікроавтобус).

     У 90-х роках побачив світ позашляховий первісток KIA – модель Sportage. Водночас автосалони отримали і автомобіль преміум-класу Clarus. Привабливою стороною машин марки KIA стала нижча, в порівнянні з японськими авто, ціна на запчастини, та на самі автомобілі. Рівень “корейців” з безпеки, економічності та технологічності також був на належному рівні.

      Наприкінці 90-х компанія прийшла до кризи через слабку розробку нових моделей. Відбулося злиття з Hyundai. А після 2001 р. компанія «повстала з попелу» з новими моделями – такими як Cee'd, Sorento, Rio, Soul та Kee.

Авторозбірка Kia – вигідна пропозиція для клієнтів

    Авторозбірка Kia пропонує своїм клієнтам запчастини на Кіа бу – в хорошому стані та за лояльною ціною. Зняті з європейських автомобілів -донорів, ці комплектуючі прослужать ще дуже довго, адже термін, протягом якого вони були в роботі, - невеликий. У країнах Європи зазвичай часто купують нові автомобілі. Це причина того, що на розбирання потрапляють машини з невеликим пробігом. Деталі з таких авто, потрапляючи до нас, проходять ретельну перевірку на працездатність, відповідність нормам безпеки, ступінь зношеності. У продаж потрапляє лише товар у хорошому стані.

     Запчастини на Кіа бу коштують набагато дешевше, ніж нові. Ми зробили все, щоб деталі, що були в експлуатації, було вигідно купувати на нашій Авторозбірці Kia, майже так само, як і нові – у офіційних дилерів.

     Оформити замовлення або поставити запитання, що цікавлять, ви можете за номером  (050) 224-00-11. Ми відвантажуємо товар максимально швидко та відправляємо Україною, Росією та країнами СНД.