KIA CLARUS (1996-2001)

Розбірка KIA CLARUS: Б/У запчастини Кіа Кларус з авторозбирання

    Побачивши світ 1996 р., модель Kia Clarus стала результатом тісної кооперації південнокорейського виробника з японською компанією Mazda. Тому технічно вона сильно уніфікована з Mazda 626. На батьківщині автомобіль продавався під назвою Credos.

    Розроблена для представницького сегменту, ця машина отримала комфортабельний просторий салон, плавну ходову та строгий зовнішній вигляд. Вона була доступна в кузовах седан та універсал. Але на всі модифікації встановлювалося лише дві версії двигунів. Перший – об'ємом 1,8 та потужністю 116 к.с. Другий - дволітровий, що розвивав 133 л.с. Ці двигуни оснащувалися спеціальною системою, що дозволяла змінювати момент, що крутить, залежно від навантаження, що дозволяло силовим агрегатам гнучко підлаштуватися під різні режими експлуатації. Також використовувалися два варіанти трансмісії – 5-ступінчаста механічна та 4-швидкісна автоматична.

   Оновлення, що відбулося 1998 р ., спричинило зміни в передній і задній частині авто, з'явилися спереду і ззаду ліхтарі нової форми, нові радіаторні грати, салон став ще просторішим.

     У 2001 р. наступником Clarus стала модель Magentis.

Історія успішного автомобіля компанії Kia Motors

   Якщо ви шукаєте пропозицію по запчастинам з найкращим співвідношенням ціна/якість, зверніться на нашу розбірку Кіа за телефоном (050) 224-00-11. Ми продаємо комплектуючі за лояльними цінами. Але поряд з цим вони в хорошому працездатному стані. Ці слова ми підтверджуємо гарантією на всі товарні позиції. Пройшовши ретельну перевірку після поставки з Німеччини, бу запчастини на Кіа Кларус та інші авто потрапляють у продаж – готові до встановлення та тільки в кондиційному вигляді. Сам факт, що вони прийшли з Європи, вже говорить про їхню початкову якість. Авторозбірки цього регіону переповнені автомобілями з невеликим пробігом. Тому ми впевнено говоримо, що такий вибір постачальників є нашою перевагою.

     Покупці з різних міст і містечок України, Росії та країн СНД із задоволенням співпрацюють з нашим розбиранням Кіа – ще й тому, що вони не нудьгують у довгому очікуванні після оплати замовлення. Завдяки наявності комплектуючих на складі, ми маємо можливість оперативно надсилати деталі клієнтам. Набравши номер нашого телефону, ви можете отримати кваліфіковану консультацію та зробити замовлення.