KIA RIO (2000-2005)

Розбірка Kia Rio: Б/У запчастини Кіа Ріо з авторозбірки

     У 2000 р. Kia Rio замінила у виробничій лінійці модель Pride. Перше покоління продавалося у кузовах седан та універсал і було сконструйовано на базі Hyundai Accent. Машина швидко здобула шанувальників завдяки якісному складанню, сучасному екстер'єру, комфорту та доступною ціною.

    На автомобіль встановлювалися бензинові силові агрегати об'ємом 1,3 л, потужністю 75 і 82 л.с. і півторалітрові двигуни на 98 та 108 «коней». Вони комплектувалися автоматичними коробками передач на 4 швидкості або 5-ступінчастими механічними. Ходова була – в передній частині система типу МакФерсон, у задній – була встановлена ​​торсіонна балка. Опціонально до комплектації можна було додати антиблокувальну систему, подушки безпеки спереду, електричний люк, CD-чейнджер.

     У 2003 р. Rio зазнає оновлення. Фари попереду стають більшими. Кузов отримує вдосконалену звукоізоляцію. З'являються сильніші гальма.

    Друга генерація моделі, що прийшла в 2005 р., стала дещо більшою. Її зовнішній вигляд розроблявся у співдружності з дизайнером із Німеччини Петером Шрайєром. У лінійці двигунів з'явився дизельний варіант.

Kia Rio – історія моделі

    Для зручності покупців на нашому розбиранні Кіа розроблена система оперативного відвантаження замовлень. Всі комплектуючі є в наявності на складі, тому немає потреби в довгому очікуванні їх доставки з авторозбірок Німеччини, які є нашими постачальниками. Саме такий вибір постачальників дозволяє нам стверджувати, що ми пропонуємо якісні бу запчастини на Кіа Ріо та інші автомобілі.

Багато хто знає про педантичність німців. Вона поширюється і на їхнє ставлення до свого автотранспорту, який отримує правильне обслуговування та експлуатується дбайливо. Традиція німців купувати нові моделі авто з періодичністю 5-8 років, призводить до скупчення на авторозбирання машин в хорошому стані, чиї вузли і агрегати мають великий запас за терміном служби. Поступаючи до нас, такі деталі зазнають спеціальної перевірки експертами нашого магазину. Гарантія, яку ми даємо після цього, стає додатковим підтвердженням нашої впевненості як товару.

    Отримати консультацію або оформити замовлення ви можете, зателефонувавши на нашу розбірку Кіа Ріо за номером (050) 224-00-11. Відправлення запчастин можливе до населених пунктів України, Росії та країн СНД.