KIA SPORTAGE (1993-2004)

Розбірка KIA SPORTAGE: Б/У запчастини Кіа Спортейдж з авторозбірки

    У прагненні вийти на ринок позашляховиків, компанія Kia в 1993 р. представила свою модель позашляховика Kia Sportage. Його базою послужив мінівен Bongo японського виробника Mazda, з яким він мав схожу коробку передач та двигун. Машина була розрахована, перш за все, на молодіжний сегмент покупців До 1998 р. автомобіль випускався на німецькому підприємстві, а потім – у Південній Кореї. Були доступні два варіанти кузовів - 5-дверний універсал і 2-дверний кабріолет зі верхом, що знімається. У 1996 р. з'явилася версія під назвою Sportage Grand з довшим кузовом, але з тією ж довжиною колісної бази, що дозволило збільшити об'єм багажника на 650 літрів.

Позашляховик першого покоління продавався з двома версіями бензинових двигунів: 2-літровою потужністю 95 і 128 к.с., і двома дизельними - об'ємом 2 і 2,2 літра, що видавали відповідно 83 і 63 к.с. У базовій комплектації передбачалася 5- швидкісна механічна коробка та привід тільки на задній міст. За додаткову плату можна було придбати 4-діапазонний автомат і передній привід, що підключається.

     У 2004 р. з'явилася друга генерація Sportage якіснішої збірки, основою якої стала модель Elantra.

Kia Sportage - історія появи успішного кросовера

     Співпрацюючи з авторозбірками Європи, наш магазин має можливість пропонувати клієнтам найкращі бу запчастини за адекватною ціною. Якість комплектуючих пояснюється тим, що вони зняті з машин, що мають невеликий пробіг, що, пов'язано із традицією європейців регулярно купувати новинки автопрому. В результаті цього, європейські постачальники мають можливість забезпечувати наше розбирання Кіа деталями з невеликим зношуванням та у робочому стані. Потрапляючи до нас, ці вузли та агрегати проходять додаткове відбраковування. У продаж надходять тільки найкращі працездатні бу запчастини на Кіа Спортейдж, готові до встановлення. Їх ми забезпечуємо гарантією.

     Клієнти з України, Росії, країн СНД з радістю звертаються до нас знову і знову – ще й тому, що ми не змушуємо їх нудитися в довгому очікуванні замовлених деталей. Відвантажуючи їх зі свого складу, ми маємо можливість робити це в максимально стислий термін, виключаючи зайві затримки.

   Якщо у вас залишилися сумніви чи питання щодо підбору, встановлення комплектуючих, зателефонуйте на наше розбирання Кіа за телефоном (050) 224-00-11. Також наші консультанти допоможуть оформити замовлення.