CHRYSLER NEON (1993-2005) запчастини бв

Розбірка Chrysler Neon: Б/У запчастини Крайслер Неон з авторозбирання

Chrysler Neon був випущений у 1994 р. – з прицілом, перш за все, на європейський ринок. Він мав скласти конкуренцію автомобілям, так званого, гольф-класу. Машина збиралася на трьох підприємствах – у Сполучених Штатах, Австрії та Мексиці. Neon продавався під марками Chrysler, Dodge та Plymouth.

   Цю модель виробник забезпечував кузовною гарантією на сім років. Машина випускалася в кузовах седан та купе. Щодо салону, то він вийшов просторим.

     Початкова комплектація не дуже радувала. Відсутні передні електричні склопідйомники, антипробуксовочна система.

Більшість машин цієї моделі мали АКПП, рідше зустрічалися п'ятишвидкісні МКПП. Гама двигунів була простою - 1,8 (що видавав 116 к.с.), 2,0 (133 к.с.) і 150-сильний - форсований варіант останнього. Ці мотори показали свою високу надійність і здатність відпрацювати 3-4 сотні тис. км. без капремонту.

     Chrysler Neon був досить комфортним під час їзди завдяки своїй незалежній підвісці, яка в процесі експлуатації також показала свою надійність.

     У 1999 р. відбулося оновлення моделі. Лінійка двигунів змінилася. Тепер це були мотори 1,6 (115 л.с.), 2,0 (141 л.с.), 2,4 (152 л.с.). ) а також турбований дизельний 121-сильний агрегат об'ємом 2,2 л.

Виробництво Chrysler Neon припинилося в 2005 р.

Chrysler Neon – 11 років історії

    Часто буває проблематично знайти деталі на автомобіль, який більше не випускається. Навіть якщо пошук увінчається успіхом, ціни можуть бути захмарними або термін очікування може становити кілька місяців. Наприклад оперативно дістати нові запчастини на Крайслер Неон не так вже й легко. У такій ситуації на допомогу приходить наше розбирання Крайслер, де ви можете придбати комплектуючі б.у. за лояльною ціною у хорошому стані. Ви отримаєте їх максимально швидко.

     Якість цих запчастин підтверджується тим фактом, що їх знято з автомобілів-донорів на європейських авторозбірках. На цьому континенті водії набагато бережніше ставляться до своїх машин, вчасно обслуговують у професіоналів, заправляють якісними рідинами та паливом, автомобілі їздять хорошими дорогами та вулицями.

    Отримуючи такі деталі, ми обов'язково самі перевіряємо їх за допомогою фахівців нашого розбирання Крайслер. У продаж не потрапляють запчастини з сильним виробленням або в некондиційному стані. На всі продані комплектуючі передбачено гарантію.