CHRYSLER

Родом з Детройту

     Chrysler Six – так називався первісток компанії Maxwell Motor Corporation (майбутня компанія Chrysler, м. Детройт). Його випуск почався в 1924 р. При ціні $1565 автомобіль був цілком доступний покупцям.

     Зробивши ставку на швидкісні машини, вже через рік компанія представила публіці модель 4-58, розвивала швидкість до 93 км/год. Така стратегія дозволила Maxwell Motor Corporation посісти 5-е місце у рейтингу американських автовиробників. Після випуску Chrysler 72, відбувся ряд спортивних перемог, що позитивно позначилося на іміджі компанії.

     У 1934 р. Chrysler показав футуристичний фастбек Airflow, який відрізнявся гарною аеродинамікою, низькою витратою палива та наявністю АКПП.

     Chrysler New York Special, що став символом компанії, з'явився в 1939 р. Вдалість конструкції, ряд передових технічних рішень зумовили те, що випуск цього автомобіля тривав протягом багатьох років.

     Автовиробник з Детройту не залишився осторонь і коли настала мода на автомобілі, оздоблені деревом. Модель Town & Country, довоєнного та післявоєнного зразка, мала великий попит у споживачів.

     З приходом у компанію дизайнера Вірджила Екснера в 1949 р., стилістика автомобілів Chrysler різко змінилася. Вони стали втілювати у собі більше сміливих та експериментальних ідей.

     У 70-ті р.р. Chrysler довелося різко перебудовувати свою стратегію через нафтову кризу. Так з'явилася маленька спортивна модель Cordoba.

     У 1984 р. Chrysler Voyager став відповіддю на зростаючу популярність мінівенів.

     В результаті об'єднання з Mercedes-Benz у 1998 р., народилася нова компанія DaimlerChrysler. Цей альянс випустив низку успішних моделей, таких як Chrysler 300 C, PT Cruiser, PT Cruiser Cabrio, Sebring, Crossfire.

Запчастини на Крайслер бу в хорошому стані на авторозбиранні

     Ми пропонуємо власникам цих автомобілів якісні запчастини на Крайслер бу. Ви можете бути повністю впевнені, що деталь, що купується, буде працездатна і в хорошому стані, оскільки весь товар проходить ретельну перевірку у наших фахівців розбирання Крайслер.

    Основна вигода для покупців полягає в тому, що такі запчастини значно дешевші, ніж нові. І при цьому не набагато поступаються їм за якістю, оскільки зняті з європейських автомобілів-донорів. Традиційний європейський підхід до обслуговування машин та їх експлуатації визначає кондиційний стан запчастин на Крайслер бу. Крім того, ми гарантуємо всі товарні позиції.

     Ви можете оформити замовлення на нашій розбірці Крайслер, зателефонувавши за номером (050) 224-00-11, або на самому сайті.