CHRYSLER PT CRUISER (2000-2005) запчастини бв

Розбірка Chrysler PT Cruiser: Б/У запчастини Крайслер ПТ Крузер з авторозбирання

     Вперше показана публіці в 1999 році, ця машина відразу звернула на себе увагу покупців своїм оригінальним виглядом, розробленим у стилі нео-ретро. Автомобіль втілював у собі міське призначення і водночас відрізнявся багатофункціональністю . Шикарний салон виглядав ультрасучасно, але в той же час мав деякі нотки 50-х років. Машина пропонувалася у двох базових версіях – Touring та Limited. Вона мала популярність серед жителів Північної Америки.

    Оновлення 2003 року відбилося у збільшенні числа різновидів моделі. З'явилися варіанти з помаранчевим забарвленням кузова, із зовнішнім хромованим покриттям корпусу, із зовнішніми панелями, що імітують дерев'яне оздоблення. Також додалася значна модифікація з турбованим двигуном на 218 к.с. Крім неї, зустрічалися бензинові мотори об'ємом 1.6, 2.0 та 2.4 куб.см, з потужністю 115, 141 та 152 кінські сили та 2.2- літровий дизель з турбіною, із системою common rail, що видавав 121 к.с.

     У 2005 році побачило світ чергове покоління PT Cruiser, що отримало оновлені фари, модернізовану фальшрешітку радіатора, спойлер під колір кузова та освіжений інтер'єр.

Chrysler PT Cruiser – втілення кращих традицій минулого та сьогодення

   Кожен автомобіль рано чи пізно починає потребувати деталей. І автовласники опиняються перед дилемою – шукати дилерів нових запчастин або звернутися на авторозбирання. Перший варіант має «підводне каміння» у вигляді тривалих затримок при поставках з-за кордону або у вигляді відчутно завищених цін. Другий, як правило, передбачає наявність вузлів та агрегатів у якомусь одному місці і тому відсутні зайві очікування. Крім того, він подобається автомобілістам через суттєву економію бюджету. Але останній варіант також має свою слабкість – це якість комплектуючих, що пропонуються.

     Наше розбирання Крайслер користується популярністю, оскільки продає деталі у хорошому стані, які можуть прослужити ще довгий час. Це з тим, що вони надходять із Німеччини, де піддаються сильнішого контролю. Не менш важливо і те, що отримуючи такі бу запчастини на Крайслер Круїзер та інші моделі, наші фахівці також уважно їх перевіряють. Після відсіву непридатних, на решту поширюється гарантія.

     Ми надсилаємо замовлення клієнтам без зайвої тяганини, маючи у своєму розпорядженні всі товарні позиції на своєму складі. Доставка здійснюється до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

    Для вирішення всіх питань на нашому розбиранні Крайслер передбачена підтримка, доступна за номером (050) 224-00-11.