ALFA ROMEO

Машини з італійським характером Альфа Ромео

     Не багато хто знає, що перша частина назви компанії Alfa Romeo розшифровується як “Anonima Lombarda Fabbrica Automobili”. Так називалася 1910-го року невелика фірма, з якої виріс один із найбільших світових автовиробників. Друга частина назви – це прізвище інженера Миколи Ромео, який очолив компанію у 1915 р.

     На початковому етапі Alfa Romeo встигла випустити кілька моделей авто, які не справили великого враження на покупців.

      Під час Другої світової війни Alfa Romeo займалася випуском двигунів для літаків. Після відновлення зруйнованих підприємств з конвеєра зійшла Alfa Romeo 1900, яка відразу стала популярною. Визнання марки зросло ще більше після того, як випущена в 1961 модель 2600, була придбана для Папи Римського.

     У 1971 р. у створенні моделі Alfasud взяв участь знаменитий автодизайнер Джорджетто Джуджаро. У 80-х р. м. Alfa Romeo випустила модель 75, яку багато експертів назвали найкращим автомобілем цього періоду.

     Об'єднавшись з Lancia, компанія створила ряд успішних машин, серед них – Alfa Romeo 155, 145, 146, Spider, GTV.

     У наш час Alfa Romeo радує шанувальників спорткарами, позашляховиками та міськими автомобілями.

Ми продовжуємо життя вашій машині

    Цей італійський автовиробник зумів витримати більш, ніж сторічне змагання з конкурентами. Для того, щоб ваш автомобіль міг бути таким самим стійким, йому потрібні якісні деталі. Наша авторозбірка пропонує запчастини до Альфа Ромео бу, які пройшли перевірку на якість наших фахівців. Ці комплектуючі коштують набагато дешевше, ніж нові вузли та агрегати.

Розбірка Alfa Romeo: Бу запчастини Альфа Ромео авторозбірка

    Бу запчастини на наше розбирання Альфа Ромео поставляються з Німеччини. Якість доріг, щадні умови експлуатації, своєчасне техобслуговування та професійний сервіс – все це впливає на те, що країни Європи стають постачальниками деталей з низьким рівнем зношування, не кажучи вже про те, що в ЄС часто воліють міняти автомобілі, купуючи нові. Тому такі вузли та агрегати є вигідним варіантом при обслуговуванні та ремонті автомобілів на території країн колишнього СРСР. Впевненість як товар ми підтверджуємо гарантією.

     Купуючи запчастини для Альфа Ромео бу на нашому сайті, ви суттєво знижуєте навантаження на свій гаманець.

     Замовлення відвантажуються зі складу, тому їх доставка здійснюється оперативно. Для того, щоб оформити заявку на нашій розбиранні Альфа Ромео, ви можете зателефонувати за тел. (050) 224-00-11 або заповнити форму замовлення на сайті.