ALFA ROMEO 156 (1997-2007) запчастини бу

Бу Запчастини на Альфа Ромео 156: Розбирання Alfa Romeo 156

Alfa Romeo 156 - це втілення кращих дизайнерських ідей Вальтера Де Сільви, автора образу даної моделі. Незважаючи на те, що з початку випуску (1997 р.) минуло багато років, автомобіль і сьогодні виглядає ультрасучасно.

Машина випускалася з двома варіантами кузовів – седан та універсал (останній – з 2000-го року), оснащувалась великою кількістю двигунів – як бензинових, так і дизельних. Але найцікавішими з них були силові агрегати типу Twin Spark. Вони дозволяли 156-й повною мірою виявити свій спортивний характер. У цих моторах передбачено дві свічки запалювання на циліндр і система зміни фаз газорозподілу залежно від режиму їзди. За такої системи на високих оборотах включалася друга свічка, що давало двигуну додаткову потужність і динаміку.

    ¦ Сама, мабуть, жвава версія цієї моделі – Alfa Romeo 156 GTA з'явилася 2001 р. . Вона отримала шестициліндровий двигун (3,2 л) з потужністю в 250 коней. Її ходова була занижена, посилені гальма, а керованість стала «гострішою».

     У 2002 р. виробник оновив інтер'єр моделі та розширив комплектацію, а через рік відбувся ряд змін і у зовнішньому вигляді.

    Через 2 роки Alfa Romeo порадувала своїх шанувальників універсалами Sportwagon Q4 і Crosswagon Q4 з повним приводом. Останній буде випускатися до 2007 р., коли випуск усіх інших модифікацій вже буде припинено. Загальний обсяг виробництва цієї моделі становив 680 тис. одиниць.

Буйна вдача і ангельська краса

    Коли з'являється потреба в ремонті, у автомобілістів виникає питання – де знайти недорогі деталі та головне – гарної якості. Із запчастинами на Альфа Ромео не рекомендується експериментувати, купуючи азіатські аналоги. Машини цього виробника завжди відрізнялися впровадженими у них передовими технологіями. Вузли та агрегати для них мають бути виготовлені з правильних матеріалів, мати правильні розміри, пройти серію перевірок та випробувань.

     Наше розбирання Альфа Ромео 156 пропонує покупцям недорогі запчастини в хорошому стані. Вони зняті з європейських машин і тому мають низький ступінь зношування, великий запас міцності та працездатності. Європейці часто купують новий автотранспорт. Завдяки цьому, на авторозбірках накопичуються автомобілі, які стають донорами добрих запчастин.

   Всі комплектуючі ми перевіряємо перед продажем та надаємо на них гарантію. Надсилання замовлення покупцям не займає багато часу, тому що деталі є в наявності на складі.

     Зробити замовлення або поставити запитання ви можете, зателефонувавши на наше розбирання Альфа Ромео 156 за номером (050) 224-00-11.