ALFA ROMEO 145 (1994-2001) запчастини бу

Бу Запчастини Альфа Ромео 146: Розбирання Alfa Romeo 146

   Компанія Alfa Romeo в 1994 р. випустила тридверний хетчбек з бензиновим мотором. До кінця 90-х поздовжні опозитні двигуни замінили на поперечні Twin Spark. Нова модель отримала індекс 145. Через півроку з'явився її близнюк, з індексом 146, який відрізнявся лише п'ятидверним кузовом. Тому часто можна зустріти згадки про них як про 145/146.

   Цей автомобіль спочатку був уніфікований з Fiat Tipo Due та Bravo. Від Tipo він успадкував і оцинкований кузов.

     Вже в базовій комплектації пропонувалися непогані опції – електричні склопідйомники та привід дзеркал, гідравлічний підсилювач керма, система ABS, центральний замок, протиугін, подушки безпеки.

     Ходова була зроблена просто і тому не створювала проблем при ремонті. У передній частині була підвіска Макферсона. Задня складалася із поздовжніх важелів, прикріплених до єдиної балки. Така конструкція служить довго, і її ремонт коштує недорого.

До 1997 року на всі моделі йшли опозитні мотори. Вони були важкими і викликали проблеми з ремонтом, оскільки потрібні були спеціалізовані станції, де вміли з ними поводитися. Двигуни Twin Spark, що прийшли їм на зміну, були більш тяжкими та потужними. Існували й кілька варіантів турбодизеля – 1.9 TD з подачею дизпалива у вихрові камери та 1.9 JTD із упорскуванням Common Rail.

    Відповідаючи запитам середньостатистичного покупця, ця модель стала однією з найпопулярніших у лінійці Alfa Romeo. З одного боку, вона мала спортивний молодіжний характер, з іншого боку її можна було використовувати у багатьох повсякденних справах. Не дивно, що вона стала бестселером. У 2001 р. серію 145/146 було замінено на модель 147.

Alfa Romeo 145: Стильний автомобіль на кожен день

    У цю модель конструктори заклали великий запас міцності. Але кожній машині рано чи пізно потрібний ремонт, потрібні деталі. Наше розбирання Альфа Ромео готове прийти на допомогу навіть власникам автомобілів, знятих із виробництва. Кожен автомобіліст шукає для свого «залізного коня» якісні та недорогі комплектуючі. Ми пропонуємо саме такі запчастини на Альфа Ромео, які надходять до нас з авторозбірок з Німеччини. Цей факт говорить про те, що це малозношені деталі, тому що в Європі віддають перевагу покупці новинок автопрому. 5-8-річні автомобілі потрапляють на розбирання. Коли ми отримуємо ці запчастини, то проводимо ретельний огляд стану, ступеня зношеності, відповідність до рівня безпеки. Некондиційні комплектуючі відбраковуються. На всі позиції передбачено гарантію.

     Бу деталі завжди дешевші за нові, тому ви можете не тільки суттєво заощадити, а й отримати повністю працездатну запчастину, готову до встановлення.

    Наші клієнти не нудьгують тижні і місяці в очікуванні свого замовлення. Ми за короткий термін відвантажуємо товар зі свого складу, де він є.

  Звертайтеся на наше розбирання Альфа Ромео за номером (050) 224-00-11. Наші експерти проконсультують вас та допоможуть визначитися з вибором.