ALFA ROMEO 33 (1983-1995) запчастини бу

Бу Запчастини Альфа Ромео 33: Розбирання Alfa Romeo 33

   Травень 1983 р. На конвеєрах підприємств Alfa Romeo починається складання нової моделі під індексом 33. Спочатку вона багато в чому відповідала своїй попередниці - Alfasud. Серйозні відмінності були лише зовнішні – 33-та вже більше відповідала духу свого часу, на той час, як Alfasud явно відбивала 70-ті роки.

На початковому етапі нова модель випускалася з двигунами 79 і 85 к.с., на які встановлювалися один або два карбюратори. Наступного року з'явилися варіанти з моторами 85 і 95 к.с., а також модифікація з повним приводом.

     У 1985 р. лінійка поповнилася універсалом Giardinetta та ще однією версією із приводом на всі колеса – Quad-rifoglio Verde (QV). У серпні цього ж року обмеженим тиражем розпочався випуск купе Sprint Grand Prix.

    1986-й – став роком серйозної модернізації 33-ї моделі. Конструктори зробили більш зручний механізм регулювання кермової колонки, нова модифікація 1.7 QV отримала двигун із 117 к.с. та вихлопну систему з каталізатором. Також, до списку моторів для 33 моделі додався турбодизель з трьома циліндрами. У 1989 р. всі Alfa Romeo 33 стали оснащуватися силовими агрегатами, пристосованими під споживання бензину. Через рік дизайн цієї моделі був оновлений – задні ліхтарі тепер являли собою суцільну смугу, дзеркала стали фарбуватись у колір кузова, автомобіль став більше відповідати дизайнерським тенденціям 90-х.

Випуск Alfa Romeo 33 в 1994 р. ще не був припинений, коли з'явилися моделі, покликані замінити її - Alfa Romeo 145 і 146. Остаточно 33-ту модель припинили випускати 1995 р.

Ви вже знайшли найкращу пропозицію щодо запчастин на Альфа Ромео 33

    Розбірка Альфа Ромео – це те місце, де ви можете знайти деталі гарної якості за лояльною ціною. Вони зняті з автомобілів-донорів у Європі. Європейська машина експлуатується в набагато більш щадних умовах , ніж її побратими на просторах СНД, тому ступінь вироблення вузлів та агрегатів незрівнянно менший. Такі запчастини на Альфа Ромео потрапляють до нас і після ретельної перевірки ми пропонуємо їх клієнтам. Гарантія, яку ми надаємо на комплектуючі, не залишає у покупців сумнівів як товар.

    Одна з наших переваг – це швидке відправлення замовлень. Наявність запчастин на складі нашого розбирання Альфа Ромео дозволяє нам робити це у максимально короткі терміни. Якщо ви хочете звернутися за консультацією або зробити замовлення, зателефонуйте за номером (050) 224-00-11.