TOYOTA HIACE H200 (2004-2016) запчастини бу

Розбірка TOYOTA HIACE H200: Б/У запчастини Тойота Хіасе Н200 з авторозбірки

     Мікроавтобус Toyota Hiace з'явився далекого 1967 року. За минулі десятиліття він встиг набути популярності і своїх шанувальників.

     Серія H200 є п'ятим поколінням моделі. Її випуск розпочався у 2004 році. У Японії вона продавалася під назвою RegiusAce. Це – машина безкапотного, однооб'ємного компонування із заднім або повним приводом. У цій модифікації внутрішній простір ще більше, проти попередницею. Також було підвищено рівень безпеки. Виробник передбачив різноманітні версії вена для різних завдань.

Лінійка двигунів представлена ​​бензиновими 4-циліндровими агрегатами об'ємом 2.0 куб. Доступні коробки передач – 5-швидкісні механічні та 4-ступінчасті автоматичні. Підвіска спереду – торсійного типу, ззаду – залежна з ресорами.

     У 2007 році відбувся деякий фейсліфтинг. Змінилася форма решітки радіатора та матеріал оббивки крісел. Крім того, компанія додала дизельний 3-літровий варіант, що видавав 144 коні. Оновлення 2010 року торкнулося модернізації салонного підсвічування, відбулося покращення протиугінної системи тощо.

Toyota Hiace H200: чудовий варіант для перевезення вантажів та пасажирів

     З плином часу, будь-який автомобіль починає потребувати заміни деталей. Але з роками їх дефіцит стає все більш відчутним. Якщо і вдається знайти нові комплектуючі, то продавці часто завищують на них ціни, виправдовуючи це дефіцитністю. Тому багато автовласників звертаються на авторозбірки, що пропонують широкий вибір. Але як не помилитися з вибором продавця, і не потрапити в ситуацію, коли придбані вузли та агрегати створюють проблеми під час встановлення чи під час експлуатації?

    Наш розбір Тойота пропонує покупцям якісні запчастини на Toyota Hiace та інші моделі авто. Вони приїжджають до нас із Німеччини. І після вступу ретельно перевіряються нашими експертами. Завдяки цьому в торговельну мережу не потрапляють деталі в поганому стані, сильно зношені або не готові до монтажу. Після відбору, на всі товарні позиції призначається гарантійний термін.

     Коли клієнти роблять замовлення на нашому розбиранні Тойота, подальше відправлення комплектуючих здійснюється в стислий термін зі складу, де всі вони є. Оформити доставку можна – до населених пунктів України, Росії та країн СНД.

    Допоможе з вибором і відповість на питання, що залишилися, наша підтримка, доступна за номером (050) 224-00-11.