TOYOTA CARINA E (1992-1998) запчастини бу

Розборка TOYOTA CARINA E: Б/У запчастини Тойота Каріна Е з авторозбірки

    Ця лінійка автомобілів була представлена ​​ще в 1970 р. Її дебют відбувся на Мотор-Шоу в Токіо. Вона розроблялася зі спортивним ухилом та фокусуванням на молодіжний сегмент. Початковою платформою для неї стала Toyota Celica. Машина пропонувалася у трьох видах кузовів: седан (T19), хетчбек (Stufenheck) та універсал (Sportswagon).

     У 1988 р. всі версії отримали передній привід. До 1994 р. Carina з індексом "Е" збиралася на японських підприємствах, а потім - в Англії. Поціновувачі цієї моделі вважають, що японці збирали трохи краще за англійців.

Дана модель оснащувалась бензиновими двигунами об'ємом 1.5-2.0 куб.см, які розвивали потужність від 99 до 175 к.с. Існували також два 2-літрові варіанти дизельних моторів – 73-сильний, і турбований на 83 кінські сили.

     У 1996 р. відбулося оновлення. Було змінено дизайн фронтальних грат, колір задніх ліхтарів, логотип компанії-виробника тепер розміщений на капоті.

     У 1998 р. на зміну Carina прийшла модель Avensis, яка також здобула певну популярність у широкої публіки.

Toyota Carina Е: історія популярного легковика

     Власники автотранспорту, випуск якого припинено, часто звертаються на авторозбірки у пошуку комплектуючих. У таких місцях можна знайти різні деталі, у тому числі дефіцитні, і за лояльною ціною. Але не всі подібні магазини всерйоз дбають про якість.

     Наше розбирання Тойота сповідує низку принципів, завдяки яким ми гарантуємо своїм клієнтам гарний стан вузлів і агрегатів, що продаються. Такий підхід реалізується за рахунок співпраці з німецькими авторозбірками, звідки приходять бу запчастини на Тойота Каріна Е (та інші авто) – з низьким ступенем зносу та великим залишковим терміном служби. Вони повністю працездатні та готові до встановлення.

    Отримуючи їх, наші фахівці проводять ретельну перевірку, щоб не допустити у продаж некондиційний товар. На всі товарні позиції ми маємо гарантію. Тому ми впевнено говоримо, що нам можна довіряти.

    Враховуючи потреби та побажання покупців, ми також розробили систему швидкого відвантаження замовлень. Всі деталі знаходяться на нашому складі, що дає змогу виключити затримки з відправкою. Доставка здійснюється офіційними перевізниками по Україні, Росії та країнам СНД.

     Набравши номер (050) 224-00-11, ви можете звернутися на наше розбирання Toyota за консультацією.