TOYOTA COROLLA E100 (1991-1995) запчастини бу

Розбірка TOYOTA COROLLA: Б/У запчастини Тойота Королла Е100 з авторозбірки

   Ця модифікація у 1991 р. стала сьомим поколінням моделі Corolla. Вона була більша, важча, зі збільшеною колісною базою і візуально виглядала більш аеродинамічною, порівняно з попередницею. У її конструкції використовувалося менше панелей кузова, щоб збільшити міцність. Фари були виготовлені з полікарбонату замість скла. Хетчбек, седан, ліфтбек та універсал (варіанти, що пропонуються споживачам) мали коефіцієнт лобового опору від 0.30 до 0.36 одиниць. E100 збиралася в Європі, Азії, Північній та Південній Америці, Австралії, Новій Зеландії, Англії та Туреччині.

    ¦Авторинок європейського регіону гідно оцінив надійність та економічність машини. 1995 року вона стала першою в класі сімейних авто – в огляді надійності, проведеному Німецькою автомобільною асоціацією (ADAC).

Машина комплектувалася бензиновими двигунами об'ємом 1.3, 1.4, 1.6 л (потужність 88, 75 і 114 к.с.) і дизельним 2- літровим мотором, що розвивав 72 кінські сили.

Toyota Corolla E100 – як ступінь еволюції лінійки

   Будь-який автотранспорт у процесі експлуатації починає потребувати заміни деталей. І перед автовласниками завжди стоїть вибір - придбати нові запчастини або вживані. У першому випадку покупець має більше шансів купити вузли та агрегати в хорошому стані та з якими не буде проблем при встановленні. Але такий варіант не завжди зручний через високі ціни або довге очікування поставок з-за кордону. Магазини, що торгують б.у. вигідно відрізняються за вартістю, але не завжди відповідально ставляться до якості комплектуючих, що продаються.

     Наше розбирання Тойота має можливість пропонувати своїм клієнтам якісні деталі, що постачаються з Німеччини. Причиною їхньої кондиційності є саме ставлення німецьких автовласників до своїх машин. По всьому світу відомий їхній рівень технічної культури та педантичний підхід до всіх питань, у тому числі – у цій сфері. Тому, коли ми отримуємо такі бу запчастини на Тойота Королла Е100 (та інші авто), нам залишається лише перевірити їх силами наших експертів, відсіяти негідні та виставити в торговельну мережу, визначивши на них гарантію.

     Географія наших покупців – це громадяни України, Росії та СНД. Саме в ці регіони ми надсилаємо замовлення. Їх відвантаження здійснюється за короткий термін, оскільки весь товар є в наявності на складі.

     (050) 224-00-11 – це номер фахівців нашого розбирання Toyota. Вони готові відповісти на всі питання і допомогти оформити замовлення.