TOYOTA AVENSIS T250 (2003-2009) запчастини бу

Розбірка TOYOTA AVENSIS T250: Б/У запчастини Тойота Авенсіс Т250 з авторозбірки

У 1997 році Toyota Avensis замінила собою у виробничій лінійці модель Carina E. Розміри автомобіля конструктори підігнали під європейські стандарти, а кузов добре пропрацювали з точки зору аеродинаміки. досягнувши коефіцієнта лобового опору 0.28 одиниць. Машина пропонувалася покупцям як седан чи універсал.

     У 2003 році почалося складання другого покоління Avensis, яке було відзначено значною переробкою екстер'єру та інтер'єру з акцентом на комфорт водія.

Лінійка двигунів включала три варіанти бензинових двигунів об'ємом 1.6, 1.8, 2.4 л з потужністю від 110 до 163 кінських сил; і чотири дизельні мотори: 2-літрові на 116 і 147 «коней», і агрегати на 2.2 куб. см з потужністю 148 та 175 к.с. Різні модифікації оснащувалися 5-ти та 6-ступінчастими механічними коробками передач та 4-х , 5-швидкісними автоматами.

     У 2009 році з'явилося чергове покоління-наступник, яке отримало абсолютно нову платформу, залишившись при цьому практично ідентичним за розмірами другої генерації.

Toyota Avensis: історія другої генерації

     Великий вибір товару та економія коштів – це ті вигоди, які можуть запропонувати своїм клієнтам авторозбірки. До таких магазинів часто звертаються ті, хто зіткнувся з труднощами під час пошуку деталей для свого авто, або обмежений у бюджеті. Але буває так, що після покупки таких комплектуючих виникають труднощі з установкою чи процесі експлуатації. Проблема полягає у самому підході продавця до контролю якості вузлів та агрегатів, які він продає.

     Наше розбирання Тойота є наочним прикладом того, що купити якісні бу запчастини на Тойота Авенсіс 2 та інші автомобілі – цілком реально. Це стало можливим завдяки тому, що ми спираємося на надійних постачальників із Німеччини, звідки йде потік деталей у хорошому стані, з малим ступенем зношування. Крім того, ми уважно відбраковуємо все, що до нас надходить. Таким чином, ми пропонуємо покупцям лише найкраще. На всі товарні позиції передбачено гарантійний термін.

    Купуючи комплектуючі в нашому магазині, ви завжди можете розраховувати на їх швидке відправлення. Всі вони є на складі, тому зайві затримки виключені. Їхня доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

    Щоб отримати консультацію або оформити замовлення, зателефонуйте на нашу розбірку Тойота за номером (050) 224-00-11.