SUZUKI SWIFT (1988-2003) запчастини бу

Розбірка SUZUKI SWIFT: БУ запчастини Сузукі Свіфт з авторозбірки

     Цю модель можна назвати довгожителем на ринку світового автопрому, оскільки її виробництво почалося далекого 1984 р. і продовжується до теперішнього часу. Перше покоління збиралося до 1988 року, а друге – до 2003-го. Починаючи з 1995 р., машина випускалася, у тому числі на угорських підприємствах. У різних країнах вона була відома ще й під іншими іменами: Pontiac Firefly, Geo Metro та Chevrolet Metro.

    Після свого виходу друга генерація порадувала покупців ширшим вибором кузовів. До 3-х і 5-дверних хетчбеків тепер додалися седан та кабріолет. Крім того, стала доступна модифікація з колісною формулою 4х4. Більшість двигунів успадкували від попереднього покоління, але з'явилася і новинка - бензиновий агрегат об'ємом 1.6 л, з паспортною потужністю 92 к.с. Дизельні версії для модифікацій 1988-2003 років не випускалися.

     Машина зазнала кількох оновлень у 1996-му та 2000-му м роках. В результаті яких, з'явився ще один новий мотор 1.3 куб.см (16 клапанів) на 86 сил, і було здійснено низку змін кузова та салону.

     У 2004-му р. компанія представила третє покоління Swift, створене в кооперації з конструкторами та дизайнерами Європи.

Suzuki Swift – 34 роки у строю

      На ринку запчастин присутня безліч продавців, що пропонують як новий товар, так і вживаний. І якщо перший варіант, як правило, більш передбачуваний за якістю, то у другому випадку не все так гладко.

     Наше розбирання Сузукі, прагнучи максимально відповідати побажанням та очікуванням клієнтів, розробила систему постачання та продажу комплектуючих у хорошому стані та великим залишковим терміном служби. Отримуючи їх із Німеччини, ми розуміємо, що їх знято з автомобілів, які експлуатувалися дбайливо, вчасно обслуговувалися, отримували якісні технічні рідини та паливо. Потрапляючи до нашого магазину, такі бу запчастини на Сузукі Свіфт (і інші авто) піддаються ретельній перевірці. Найкращі з них йдуть у продаж та забезпечуються гарантією.

    Відправляти замовлення покупцям у короткі терміни – ще один із принципів нашого розбирання Сузукі. Їхня доставка можлива територією України, Росії та країн СНД.

     Технічні та інші питання можна вирішити, зателефонувавши нашим фахівцям за телефоном (050) 224-00-11.