SUZUKI

Історія компанії Suzuki

Засновник компанії Suzuki – Мічіо Сузукі розпочав свою трудову діяльність у 1909 р. з виробництва ткацьких верстатів. 1920-го він розширює своє підприємство і дає йому назву Suzuki Loom Company.

     У 1939 р. з'являється кілька прототипів автомобілів власної розробки. Подальшій автобудівній діяльності завадила Друга світова війна. Після її закінчення Мічіо Сузукі, проаналізувавши потреби японських споживачів у післявоєнний період, розпочинає складання мотовелосипедів (1951-й р.).

    Через 2 роки з'являється вже перший мотоцикл цієї марки – Suzuki Diamond Free. З нього розпочалася спортивна активність компанії та були здобуті перші перемоги.

     У середині 50-х Suzuki представляє свій первісток-автомобіль – модель Suzulight. У ньому було втілено різні прогресивні рішення.

    Через 10 років компанія додає у свою виробничу лінійку двигуни для човнів, залучаючи покупців гарантією на 3 роки.

     Перша вантажівка компанії – Suzuki Carry Van з'явилася в 1968 р. Вона належала до категорії компактних автомобілів (kei-cars).

     У 1970 р. Suzuki знайомить публіку з позашляховиком Jimny, який випускається досі. А через 7 років із конвеєрів сходить ще одна компактна модель – Cervo, відмінна спортивним молодіжним стилем.

     Свій перший мотовсюдихід на 4-х колесах Quad Runner LT125 компанія показала в 1982 р. Ця модель стала родоначальником квадроциклів. У 1985 р. Suzuki зробила нестандартний хід, випустивши для мотогонок репліку гоночного мотоцикла GSX-R. Через три роки відбулася презентація популярного позашляховика Grand Vitara. У 1995 було його продовження у вигляді двомісної моделі Suzuki Vitara X-90. Наприкінці десятиліття компанія представила потужний байк GSX1300R Hayabusa.

    На початку 21-го століття Suzuki виходить на 12-е місце серед світових виробників автомобілів. 2006- м відвідувачі нью-йоркського автосалону змогли побачити Suzuki XL-7 – кросовер, розроблений для ринку США. Наступного року стартував продаж седана SX4. У 2000-х компанія випустила низку моделей, таких як Alto, Kizashi, Equator, Swift.

Розбирання Suzuki: Б/У запчастини на Сузукі з авторозборки

   Кожен автомобіліст шукає якісні та недорогі деталі на свій автомобіль. Наша розбирання Сузукі пропонує запчастини на Сузукі бу, які відповідають таким вимогам. Їхня якість визначена тим, що вони поставляються з країн Європи та зняті з автомобілів із малим пробігом. На всі позиції передбачено гарантію.

     Крім того, комплектуючі, що були в експлуатації, завжди дешевші за нові. Ви можете суттєво заощадити, звернувшись на наше розбирання Сузукі.

     Оформити замовлення на запчастини Сузукі бу можна на сайті або зателефонувавши за номером (050) 224-00-11. Ваш товар буде відправлений у стислий термін, оскільки всі деталі є в наявності на нашому складі.