ROVER

Rover: по вибоїнах з вітерцем

    Rover Group є однією з найстаріших компаній-виробників автомобілів. Заснована 1884 р., до закінчення Другої світової війни компанія не випускала автотранспорту. Її специфікацією були велосипеди.

     У 1948-му стали з'являтися перші автомобілі під маркою «Land Rover». Концептуально це були Jeep Willys, тільки цивільного призначення. Дані позашляховики зайняли в післявоєнному світі свою нішу автомобілів, що пройшли, на які був запит у суспільства. Розрахунки компанії виявилися вірними і приголомшливий успіх не змусив довго чекати.

    У 50- х роках позашляховики Land Rover отримали дизельні двигуни та повністю алюмінієві кузови. Тоді ж сформувалася ідея легендарного Land Rover Defender. Згодом машини цієї марки ставали дедалі комфортнішими.

    1970 р. – починається випуск ще однієї відомої тепер моделі – Range Rover.

     Сімейний повнопривідний Discovery з'являється в 1989 р. Його омологація відбудеться через 9 років, новий Discovery Series II отримає дизельний двигун з 5-ма циліндрами і з інноваційним упорскуванням.

     До 1993 р. буде випущено вже 1,5 млн. позашляховиків Land Rover. Через 4 роки розпочнеться випуск компактного позашляховика Land Rover Freelander.

     У 2005-му році компанія «викотила» на ринок Range Rover Sport. А 2011-го – «паркетник» – модель Evoque.

     За багаторічну історію, компанія Rover Group втілила в залізі мрію багатьох автомобільних мандрівників – мати можливість поїхати у важкодоступні місця на автомобілі преміум-класу.

Розбірка Rover: Б/У запчастини на Ровер з авторозбірки

     Високотехнологічні позашляховики марки Rover вимогливі до якості деталей. Також не секрет, що ціни на ці комплектуючі не дешеві. Наша розбирання Ровер готова запропонувати своїм клієнтам якісні та недорогі оригінальні запчастини на Ровер бу. Їх особливість у тому, що вони зняті з європейських автомобілів, які правильно експлуатувалися на хороших дорогах та отримували правильне обслуговування.

    Для європейців машина 5-8-річної давності вже вважається застарілою. Після цього вони намагаються купити новий автомобіль. З цієї причини на європейських авторозбірках накопичується велика кількість запчастин у хорошому стані. Для більшої впевненості ми робимо додаткову перевірку деталей на нашому розбиранні Ровер та надаємо гарантію на всі позиції.

   Замовляйте запчастини на Ровер бу на нашому сайті або за телефоном (050) 224-00-11. За цим номером ви завжди можете отримати попередню консультацію.