ROVER 400 Serie (1989-1999)

Розбірка ROVER 400 Serie: Б/У запчастини Ровер 400 з авторозбірки

Як і у випадку з Rover 200, 400-а серія розроблялася спільно з фахівцями компанії Honda. І знову базою послужили моделі даного японського виробника, такі як Concerto, Domani і Civic.

     У 1990 р. почалося складання першого покоління. Як і наступні, воно не вирізнялося вишуканим екстер'єром. Але відрізнялося, водночас, надійністю та утилітарністю – зберігши багато спільного з аналогом (Concerto), – у тому числі, удосконалене шасі.

     У 1993 р. до седана додався варіант з кузовом універсал. Він протримався на конвеєрі до 1998 р. 1995 р. було представлено друге покоління, що включало ще й хетчбек, але вже без універсала. Незважаючи на те, що ця машина коштувала дорожче за своїх конкурентів – таких як Volkswagen Golf або Ford Escort, за рахунок низки переваг, наприклад, більш дорогого оздоблення салону, вона здобула певну популярність у себе на батьківщині в Англії.

    Rover 400 комплектувався потужними силовими агрегатами. Бензинові версії могли похвалитися потужністю 103-200 л. А дизельні двигуни видавали на-гора 67-105 коней.

    ¦Випуск другої генерації був завершений у 1999 р., а виробництво третьої, під індексом «45», тривало до 2005 р.

Rover 400: японський характер та британська лаконічність

    Наш розбір Ровер – це магазин, який практикує відповідальний підхід до процесу продажу. Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент та адекватні ціни, але й гарантуємо покупцям якість товару. Такі вигідні умови залучають клієнтів із різних куточків України, Росії та країн СНД. Автовласники звертаються до нас знову, оскільки ці принципи відповідають їхнім очікуванням та запитам.

   Бу запчастини на Ровер 400 (та інші марки авто) ми отримуємо з авторозбірок Німеччини, де вони знімаються з автомобілів, які дбайливо експлуатувалися та якісно обслуговувалися. Тому такі деталі спочатку мають малий ступінь зношування і перебувають у хорошому стані. Наші фахівці ретельно перевіряють їх після отримання та відбирають із них – лише найкращі. На всі товарні позиції передбачено гарантію.

     Оформивши замовлення на нашому розбиранні Ровер, ви можете розраховувати на швидке отримання покупки, оскільки всі комплектуючі відвантажуються зі складу авторозбирання.

     Набравши номер нашого магазину (050) 224-00-11, ви можете зв'язатися з консультантами, які допоможуть підібрати деталі та розкажуть про їх встановлення.