ROVER 200 Serie (1989-2000)

Розбірка ROVER 200 Serie: Б/У запчастини Ровер 200 з авторозбірки

Rover серії 200 (XW) почав випускатися в 1984 р. Його розробляли дві компанії Honda і British Leyland. Остання була власником цієї марки. Його братом-близнюком була Honda Ballade, яка також збиралася на англійських підприємствах. Прототипом другого покоління 200-го, що з'явився 1989 року, стала Honda Concerto. Якщо раніше автомобіль був доступний тільки в кузовах седан, то тепер це були 3-х та 5-дверні хетчбеки, кабріолети та купе.

     Ця генерація була успішнішою з комерційної точки зору, оскільки моделі конкурентів у цьому класі на той час давно не оновлювалися. Rover 200-2 як новинка на ринку через це привертав більше уваги.

     У лінійці двигунів даного покоління – крім японських, тепер були представлені й силові агрегати серії «К» британської компанії. В принципі, всі мотори, якими оснащувався XW були досить потужними - бензинові розвивали 103-200 л. Єдиний турбований варіант дизеля видавав 88 «коней».

     У 1995 р. почалося складання наступної генерації, розробленої повністю компанією Rover.

Rover 200: поєднання лаконічності та потужності

     З роками, автомобіль випуск якого припинено, стає все важче обслуговувати через дефіцит комплектуючих або їх дорожнечу. У такому випадку багато автомобілістів розглядають авторозбірки як вихід зі складної ситуації. Ці магазини пропонують широкий вибір та відрізняються лояльними цінами. Але далеко не всі з них відповідають за якість свого товару.

     Наше розбирання Ровер працює за добре налагодженими схемами, що дозволяють привозити з Німеччини спочатку якісні деталі, оскільки автовласники країн Євросоюзу відомі своїм дбайливим ставленням до експлуатації та обслуговування автотранспорту. Завдяки цьому, бу запчастини на Ровер 200 в хорошому стані скупчуються у великих кількостях на цих авторозбірках. У міру надходження, наші спеціалісти їх відбраковують та залишають лише кондиційні, у хорошому стані та з великим залишковим терміном служби. На них передбачено гарантію.

    Швидка відправка замовлень по території України, Росії та країн СНД можлива за рахунок наявності всіх комплектуючих на нашому складі.

     Щоб проконсультуватися щодо підбору деталей або їх встановлення, зателефонуйте на наше розбирання Ровер за номером (050) 224-00-11.