NISSAN

Історія легендарної компанії

    1911-й рік. У Токіо відкривається автозавод Kwaishinsha Co. Його первістком стає невеликий автомобіль під назвою "Dat Car". Пізніше марка “Datsun” стане відомою у всьому світі. До 50-х років компанія Nissan випускатиме варіації моделей Datsun.

     Сама Nissan Motor з'явилася, як результат об'єднання в 1933 році японських виробників автомобілів Tobata/Imono і Nihon Sangyo - в одну компанію. Після цього машини Datsun стали поставлятися до азіатського регіону, Центральної та Південної Америки.

     До середини 30-х Nissan створює свою символіку, де червоне коло позначало сонце, блакитне тло – небо.

     Підприємства компанії постраждали під час Другої світової, і в післявоєнні роки знадобився час на їх відновлення. У 1947 році відновився випуск легковиків Datsun. А за 4 роки з'явився знаменитий джип Nissan Patrol.

     У 50-х роках цей японський виробник завойовує ринок США. А два Datsun 210 отримують головний приз у австралійських ралійних перегонах. У цей період з'являється ще одна легендарна модель Datsun Bluebird, що стала популярною серед покупців.

    Буремні 60-ті ознаменувалися відкриттям відділення Nissan Motor Corporation USA (NMC) у штаті Каліфорнія. Після цього стартують експортні поставки в європейський регіон. Після злиття Nissan з Prince motor company з'являються такі успішні моделі, як Skyline, Gloria і 240Z.

     У 1983-му році марку Datsun було скасовано. Всі автомобілі цієї компанії стали випускатися лише за назвою Nissan.

    1992- й став роком появи ще однієї популярної моделі – Nissan Micra, яка успішно продавалася, зокрема, в європейських країнах. Через рік публіці представлено позашляховик Terrano II. У 1997-му компанія розробляє модель з гібридним живленням двигуна – від палива та від електрики. Цього ж року стартують продажі моделей Primera і Bluebird з варіатором. 1999-го Nissan підписує договір про кооперацію з Renault.

     У 2003-му компанія виходить у світовий ТОП найприбутковіших виробників автомобілів.

Розбірка Nissan: Б/У запчастини на Нісан з авторозбирання

    На нашій розбірці Ніссан проводиться скрупульозний контроль стану працездатності запчастин на Ніссан, що надходять з Європи. Тому ви можете бути впевнені в тому, що після покупки отримаєте деталь цілком придатну для встановлення та експлуатації. Крім того, на всі вузли та агрегати передбачена гарантія.

     Замовлення бу запчастин на Ніссан ви можете зробити на сайті або в телефонному режимі за номером (050) 224-00-11. Надсилання замовлень здійснюється в Україну, Росію та країни СНД.