NISSAN MICRA K11 (1992-2002) запчастини бу

Розбірка NISSAN MICRA K11: Уживані запчастини Ніссан Мікра К11 з авторозбірки

Сімейство Micra японського автовиробника Nissan веде відлік своєї історії з 1982 р. Через 10 років, в 1992 р. з'явилося друге покоління даної моделі, складання якої проводилося на англійських підприємствах. Машина, що випускається спочатку в кузовах 3-х та 5- дверний хетчбек, оснащувався механічною коробкою перемикання передач, автоматом та безступінчастим варіатором. Автомобіль продавався переважно з переднім приводом, але існувала і повнопривідна модифікація. бензинові версії двигунів для Micra були представлені агрегатами об'ємом 1.0-1.4 куб.см, з потужністю 54-82 к.с. Дизель пропонувався лише в одному варіанті – це був півторалітровий мотор, який видавав 57 «коней».

     У 1997 р. відбулося оновлення моделі. У лінійці кузовів з'явилися універсал та купе. Перший був подовженою версією хетчбека, а другий мав дах з електроприводом і чотиримісний салон.

     Дана генерація в 1993 р. була відзначена званням «Європейський Автомобіль Року». До завершення випуску в 2002 р. було зібрано понад два з половиною мільйони автомобілів цього покоління.

Nissan Micra K11 – типовий міський легковик

    З часом, автовиробники поступово скорочують виробництво деталей на свої застарілі моделі. Це створює певні проблеми для автовласників. У подібних випадках допомагають авторозбірки, де великий вибір та низькі ціни. Але не всі наважуються купувати б.у. комплектуючі. Одна з головних перешкод – це недовіра до продавців, нездатних забезпечити якість вузлів і агрегатів, що продаються.

     Наше розбирання Ніссан робить все для того , щоб забезпечити покупців запчастинами, що не підведуть під час експлуатації. У цьому питанні головну роль відіграють постачальники. Ми співпрацюємо з європейськими авторозбірками, що постачають нам комплектуючі з малим ступенем зносу та з великим залишковим терміном служби. Це пов'язано із традицією автовласників Європи регулярно купувати новинки автопрому. В результаті чого розбирання переповнені автомобілями з малим пробігом і в хорошому стані. Коли такі бу запчастини на Ніссан Мікра та інші авто, приходять до нас, вони зазнають ретельної ревізії. Таким чином, ми виключаємо потрапляння в продаж некондиційних деталей. На комплекти, що відібрані для торгової мережі, ми надаємо гарантію.

     Більшість автомобілістів звикли, що замовлення з авторозбірок можна очікувати тижнями або навіть місяцями. Але наше розбирання Ніссан, завдяки наявності запчастин на складі, має можливість надсилати замовлення набагато швидше. Їхня доставка можлива територією України, Росії та країн СНД.

     Зв'яжіться за телефоном (050) 224-00-11 з нашими консультантами, які допоможуть зробити правильний вибір та оформити замовлення.