DAEWOO LEGANZA (1997-2008)

Розбірка DAEWOO LEGANZA: Б/У запчастини Деу Леганза з авторозбірки

    Daewoo Leganza замислювалася, як авто бізнес-класу. З'явившись у 1997 р., вона стала на деякий час топовою моделлю компанії, потіснивши на п'єдесталі модель Prince, що випускалася з 1991 р. Сама назва Leganza стала похідною від двох італійських слів, які можна перекласти як «елегантність» та «сила».

Кузов машини спочатку розроблявся для компанії Jaguar легендарним дизайнерським ательє ItalDesign, але замовник проект не прийняв. Ця модель стала плодом співпраці цілої низки компаній. Силовий агрегат розроблений компаніями General Motors та Richardo. ZF та Shachs конструювали трансмісію. Bosch і Simens мали роботу над електричною системою. Lotus чаклувала над ходовою, а Delphi забезпечила гальмами.

     Автомобіль вийшов містким та комфортним. Двигун об'ємом 2 л видавав потужність 136 л. Він комплектувався механічною 5-ступінчастою КПП або автоматом із 4- я щаблями. Витрата палива була великою для такого об'єму мотора – близько 15 л/100 км по місту.

     Leganza могла похвалитися непоганою базовою комплектацією – ABS, гідропідсилювач керма, склопідйомники, дзеркала з електроприводом, підігрів дзеркал, протитуманки, литі диски.

      В експлуатації автомобіль показав себе надійним і невибагливим. Покупці також спромоглися оцінити низький рівень цін на його обслуговування.

     Масове виробництво Daewoo Leganza припинилося в 2002 р. І лише в Єгипті, де ця модель була популярна, вона випускалася невеликими партіями до 2008 р.

Daewoo Leganza – бізнес- клас по-корейськи

    Часто бувають ситуації, коли ціни на деталі для автомобілів, знятих з виробництва, істотно завищуються. Не завжди вони є, а термін їх поставки може розтягнутися на місяці. Наша розбирання Деу готова запропонувати своїм клієнтам недорогі запчастини на Деу Леганза зі швидким відвантаженням замовлення з нашого складу. Ці деталі проходять ретельну перевірку наших фахівців. Після цього у продаж потрапляють лише деталі з малим ступенем зносу, у робочому стані та відповідні нормам безпеки. На них поширюється постпродажна гарантія.

   Якщо ви хочете поставити будь-які питання або зробити замовлення, зателефонуйте на нашу розбірку Деу за номером (050) 224-00-11. Доставка замовлень здійснюється по території України, Росії та країн СНД.