DAEWOO

Щасливий квиток для Daewoo

    У 70-х р.р. 20-го століття сфера виробництва автомобілів у Південній Кореї регулювалася державою. Потрапити до списків дозволених виробників було непростим завданням. У той час до таких «щасливчиків» входили всього 4 компанії – Hyundai Motor, Kia, Shinjin та Asia Motors.

    Daewoo Industrial, яка існувала з 1967 р. і займалася кораблебудуванням, електричними приладами та промисловою технікою, довелося піти на хитрість, щоб потрапити до лав офіційних автомобільних виробників. Компанія придбала частину акцій Shinjin, ставши її співвласником спільно з GeneralMotors.

   Першим автомобілем, випущеною під маркою “Daewoo” була модель Maepsy (1977-1989), яка була версією Opel Kadett C.

     Співпраця з американцями відкрила для Daewoo німецький ринок, куди компанія постачала дві моделі Esperoі Nexia.

     У 1988 р. почався випуск малолітражки Tico, складання якої здійснювали південнокорейські та узбекистанські підприємства. Її прообразом стала SuzukiAlto.

Седан Daewoo Prince з'явився в 1993 р. За основу було взято Opel Senator. А в 1997 р. компанія представила три нові моделі – Lanos, Nubira та Leganza. Ще через рік публіці була показана Daewoo Matiz, яка стала популярною у багатьох країнах світу.

     У 2002 р. Daewoo повністю перейшла під крило концерну General Motors, отримавши нову назву GM Daewoo Auto & Technology Co.

Б/У запчсті на Деу з розбирання

      Наше розбірка Daewoo пропонує вам оперативне вирішення питань з деталями. Оскільки запчастини до Деу бу, зняті з європейських автомобілів-донорів, що знаходяться на нашому складі, у нас є можливість швидко відвантажити необхідне нашим замовникам. Тепер вам не доведеться довго нудитися в очікуванні потрібних запчастин. Доставка здійснюється по території України, Росії та країн СНД.

    На всі запчастини для Деу бу ми надаємо гарантію. Вони проходять обов'язкове передпродажне дефектування у наших експертів. Неякісні, в поганому стані або вузли та агрегати, що не відповідають нормам безпеки, відсіваються і не потрапляють у продаж.

     Ми чекаємо на ваш дзвінок за номером (050) 224-00-11. Зробіть своє замовлення. Не забувайте, кількість запчастин на складі обмежена, ухвалюйте рішення вже сьогодні. Якщо у вас виникли технічні питання, наші фахівці розборки Daewoo із задоволенням на них дадуть відповідь.