DAEWOO ESPERO (1990-1999)

Розбірка Daewoo Espero: Б/У запчастини Деу Есперо з авторозбірки

Модель Espero, що побачила світ у 1990 році, отримала кузов розроблений відомим дизайнерським ательє Bertone, а також шасі та лінійку модернізованих силових агрегатів від Opel Ascona C. Машина пропонувалася покупцям у кузові седан. Мала хорошу корозійну стійкість.

     На автомобіль встановлювалися тільки бензинові двигуни. Їх існувало три варіанти: обсягом 1.5, 1.8, 2.0 та з потужністю, відповідно: 90, 95 та 105 кінських сил. Вони працювали в парі з 5-швидкісними механічними коробками або з 4-ступінчастими автоматичними.

     Більшість модифікацій оснащувалося системою кондиціювання, центральним замком, електропідйомниками скла, електроприводами дзеркал, гідропідсилювачем рульового керування, зручним кріслом водія з безліччю регулювань.

     Під час руху, ходова машина добре відігравала нерівності дорожнього полотна і мала приємну плавність ходу.

     Випуск цієї моделі було припинено у 1999 році.

Daewoo Espero – історія популярної моделі

   Кожен автомобіль з часом починає потребувати заміни деталей, і автовласник виявляється перед непростим вибором – звертатися до продавців нових вузлів та агрегатів або шукати необхідне на авторозбірках. У першому випадку – навантаження на гаманець буде вищим, але й якість товару буде більш передбачуваною. Але при цьому часто трапляються тривалі очікування постачання цих деталей з-за кордону. У другому – економія коштів набагато відчутніша, а вибір набагато ширший, але буває так, що продавець менш відповідально ставиться до перевірки деталей.

     Наше розбирання Деу Есперо ретельно контролює всі комплектуючі, які приходять з авторозбірок Німеччини. У цьому регіоні автомобілісти практикують регулярне придбання новинок автопрому. Кожні 5-8 років німці намагаються купувати новий автомобіль. При цьому їхні попередні потрапляють на розбирання. Наші експерти уважно перевіряють всі бу запчастини на Деу Есперо та інші моделі, відбираючи тільки найкращі з них – повністю працездатні та готові до встановлення. Їм призначається гарантійний термін.

    Йдучи назустріч побажанням клієнтів, ми розробили систему швидкого відвантаження замовлень. Наявність всіх товарних позицій складі виключає зайві затримки. Відправлення можливе територією України, Росії та країн СНД.

     З технічних та інших питань ви можете звертатися до фахівців нашого розбирання Деу за номером (050) 224-00-11.