LANCIA

Lancia: історія легендарної марки

Італійська компанія Lancia була заснована в 1906 р. Вінченцо Лянча - сином підприємця з Італії. Спочатку повна назва звучала як «Fabbrica Automobili Lancia».

   Перший автомобіль цієї марки – Lancia Alfa з'явився 1907 р. Після того, як покупці виявили певний інтерес до цієї моделі, її оснастили шестициліндровим двигуном і стали випускати, як Lancia Dialfa.

     Модель Theta, збірка якої почалася через 3 роки, мала електричні ліхтарі, що, на той час, було нововведенням.

     Коли почалася Перша світова війна, компанія перейшла на випуск військової продукції. У цей же період Lancia почала збирати восьми- та дванадцятициліндрові мотори.

У 20-ті роки компанія порадувала своїх покупців просунутою моделлю Lambda, яка мала несучий кузов і вертикальні амортизатори. Цей автомобіль мав успіх у публіки. Надалі вже всі наступні моделі мали кузов, що несе, а також, ще одне нововведення - гідравлічні гальма.

     Із закінченням Другої світової змінилася стратегія компанії. Основною метою стало виробництво автомобілів для широких верств населення. Серед них такі моделі як Amelia, Flavia, Fulvia.

     У 50-х р.р. Lancia починає активно брати участь у спортивних автомобільних змаганнях. У 1969 р. відбулося злиття Lancia з FIAT. У 90-х р.р. з'являється знаменита Lancia Delta Integrale, яка здобула багато перемог на ралійних трасах.

     У наш час Lancia відома такими комфортабельними та надійними моделями, як Ypsilon, Kappa, Libra та Zeta. У 2006 р. Lancia відзначила 100 років від дня заснування. Її автомобілі і сьогодні близькі за духом особливим поціновувачам цієї марки.

Б/У запчастини на Lancia з авторозбирання

     Ми розуміємо труднощі автомобілістів – випуск нових вузлів та агрегатів для моделей, знятих з виробництва, давно припинений автовиробниками, деталі для нових автомобілів – не тішать своєю ціною. Наше розбирання Лянча готове прийти на допомогу, запропонувавши запчастини на Лянчу в хорошому стані та за прийнятною вартістю.

     Ви можете бути впевнені в їх якості. Деталі поставляються із Німеччини. У них у запасі великий термін служби, оскільки їх знято з автомобілів 5-8- літнього віку. На нашій розборці Лянча вони проходять скрупульозну перевірку у фахівців. Все некондиційне чи невідповідне нормам безпеки – відсівається. На всі позиції надається гарантія. Ми відправляємо запчастини до Лянчу в Україну, Росію країни СНД.