LANCIA LYBRA (1998-2005)

Розбірка LANCIA LYBRA: Б/У запчастини Лянча Лібра з авторозбирання

     У 1998 р., італійським виробником Lancia Dedra було замінено на модель Lybra. Вона отримала строгу зовнішність автомобіля бізнес-класу, а також – добротне оздоблення салону з імітацією дерева та підсвічуванням внутрішніх ручок дверей. У її конструкції частково використовувалися деталі від Alfa Romeo 156. Автомобіль пропонувався як седаном, так і універсалом.

У базову комплектацію входило безліч пристроїв: передні та бічні аварійні подушки; електричні дзеркала із обігрівом; клімат контроль; бортовий комп'ютер; система управління звуком, розташована на кермі та багато іншого.

     Машина мала комфортну ходову, що вигідно відрізняла її від багатьох конкурентів того ж класу.

     Авто комплектувалося широкою гамою бензинових та дизельних двигунів потужністю від 103 до 154 к.с. Дизелі лінійки JTD оснащувалися системою безпосереднього упорскування Common Rail, що забезпечує їх найкращі характеристики. Силові агрегати працювали в симбіозі з 5-швидкісними механічними коробками або 4-ступінчастими автоматами.

     Ця модель випускалася до 2005 р. Всього було вироблено 165 тис. одиниць.

Lancia Lybra – авто для ділових людей

     Запчастини на Лянча Лібра відносяться до розряду дорогих. При цьому для деяких вузлів і агрегатів даного автомобіля не існує варіантів заміни, крім оригінальних. Ця машина знята з виробництва, тому її власник може мати справу з труднощами при пошуку комплектуючих. У подібних ситуаціях багато хто звертається на авторозбірки. Такий варіант допомагає заощадити та отримати доступ до більш широкого вибору. Але як знайти магазин, якості деталей якого можна довіряти?

     Наше розбирання Лянча пропонує запчастини, які спочатку знаходяться в хорошому стані, а також пройшли додаткову перевірку. Отримуючи їх від постачальників із Німеччини, ми впевнені у їхній якості – з кількох причин. По-перше, донорами цих комплектуючих стали автомобілі, які завдяки німецькій педантичності піддавалися щадній експлуатації та отримували кваліфіковане обслуговування. По-друге, їхній вік, як правило, 5-8 років. І тому такі деталі мають великий залишковий термін служби. Усі вони проходять відбраковування під час вступу до нас. На них передбачено гарантію.

    Звернувшись на нашу розбірку Лянча одного разу, ви напевно захочете зробити це знову, тому що умови продажу, які ми пропонуємо, зорієнтовані насамперед на покупця. З цієї ж причини, ми організували систему оперативного відправлення деталей клієнтам з нашого складу, де запчастини на Лянча Лібра та інші автомобілі є в наявності. Їхня доставка можлива територією України, Росії та країн СНД.

     У телефонному режимі, зателефонувавши за номером (050) 224-00-11, ви можете отримати консультацію або оформити замовлення.